Beata Kawka

Artykuły - Beata Kawka (10)

 • Beata Kawka: Byłam nieprzerwanie trzydzieści lat w związkach

  Beata Kawka: Byłam nieprzerwanie trzydzieści lat w związkach

  Beatę Kawkę w przyszłym roku będzie można oglądać m.in. w nowym serialu Polsatu "Mecenas Porada" oraz w filmie "Inni ludzie" w reż. Aleksandry Terpińskiej, w którym zagrała razem z córką, 24-letnią Zuzanną Bernat. Aktorka, reżyser dubbingu, producent, a przez dwa sezony również kierownik artystyczny Teatru Miejskiego w Lesznie, powróciła na deski teatru - została szefową rady artystycznej Sceny Relax w samym sercu stolicy.
 • Aktorka Beata Kawka w konflikcie z władzami Leszna

  Aktorka Beata Kawka w konflikcie z władzami Leszna

  Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji ZASP skierowało do prezydenta Leszna list, w którym wskazano, że działalność miejskiego teatru, po odejściu Beaty Kawki, "jest zagrożona". Władze miasta są zdziwione, że list napisano pół roku po odejściu Kawki z teatru.
 • Faceci też są wrażliwi

  Faceci też są wrażliwi

  Twierdzi, że mężczyzna nie musi być twardzielem. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Same się o tym przekonałyśmy...
 • Spóźniony jubileusz Beaty Kawki

  Spóźniony jubileusz Beaty Kawki

  Beata Kawka ("Galeria", "Barwy szczęścia", "Prosto w serce") świętowała w ubiegłym roku 20-lecie pracy artystycznej, ale dopiero teraz zdecydowała się uczcić ten jubileusz rolą w specjalnie dla niej napisanej sztuce "enVogue".
 • Zazdrosna i... zabawna

  Zazdrosna i... zabawna

  Jest zaborczą i toksyczną matką, lecz scenarzyści napisali tę postać tak, by widz miał szansę się uśmiechnąć - mówi Beata Kawka o swojej bohaterce z "Galerii".

Filmy - Beata Kawka (11)