Gry - BBC

Artykuły - BBC (18)

 • Epic Games jednym z potencjalnych kupców APB?

  Epic Games jednym z potencjalnych kupców APB?

  Informacja o zamknięciu serwerów All Points Bulletin i bankructwie studia Realtime Worlds gruchnęła wczoraj znikąd. Żaden z sześciu potencjalnych kupców nie zdecydował się na zakup APB - a jednym, jak się okazuje, było najprawdopodobniej samo Epic Games!
 • Doctor Who podbije rynek gier

  Doctor Who podbije rynek gier

  BBC planuje powrót do produkowania gier wideo. Jednym z pierwszych kandydatów do przeniesienia na konsole jest Doctor Who.
 • Pink Floyd zainteresowani grą wideo

  Pink Floyd zainteresowani grą wideo

  BBC przynosi ciekawe informacje w kwestii gier muzycznych.
 • Kojima o "nowej generacji" gier wideo

  Kojima o "nowej generacji" gier wideo

  Hideo Kojima przedstawił w telewizji BBC swoje pojęcie "nowej generacji" gier wideo i stwierdził, że developerzy nie są w stanie spełnić tych warunków na obecnie dostępnych konsolach.
 • Kolejny Driver w drodze?

  Kolejny Driver w drodze?

  Czyżby tuż za rogiem czaił się kolejny Driver? Całkiem możliwe, bowiem taka właśnie myśl nasuwa się po obejrzeniu reportażu BBC na temat tworzenia gier wideo.
 • Magazyn Top Gear wzbogaci zawartość Gran Turismo 5

  Magazyn Top Gear wzbogaci zawartość Gran Turismo 5

  Odpowiedzialny za projektowanie wyścigów Gran Turismo 5 zespół Polyphony Digital poinformował dziś, że udało mu się podpisać umowę z koncernem BBC Worldwide...
 • Programy BBC na Xbox Live!

  Programy BBC na Xbox Live!

  W trakcie konferencji Microsoftu, która odbyła się podczas tegorocznej edycji E3, zapowiedziano, że jeszcze przed Świętami wystartuje serwis e-dystrybucji filmów i seriali telewizyjnych przeznaczony dla europejskich posiadaczy X360.
 • BBC wyemituje swój pierwszy program w świecie Second Life

  BBC wyemituje swój pierwszy program w świecie Second Life

  Już jutro telewizja BBC wyemituje ciekawy odcinek programu The Money Programme.
 • BBC bierze się za grę MMOG

  BBC bierze się za grę MMOG

  Na temat nowych projektów BBC wypowiedziała się zastępca prezesa ds. cyfrowej treści Pani Alice Taylor. Jej wystąpienie było częścią konferencji „Women in Games” odbywającej się na University of Wales.
 • Teletubisie zapraszają do wspólnej zabawy

  "Teletubisie" to popularny na całym świecie, lubiany przez wszystkich maluchów i ceniony przez rodziców serial BBC. Z myślą o najmłodszych dzieciach wydano 2 tytuły edukacyjnych programów komputerowych z przygodami Teletubisi. Najnowsze 2 propozycje dla najmłodszych to "Teletubbies - Zabawa z Teletubisiami'' oraz "Teletubbies - Ulubione zabawy" - oba tytuły w polskiej wersji językowej przeznaczone są na komputery PC. Gry ed