BBC Entertainment

Artykuły - BBC Entertainment (10)

 • Ile wiemy o byciu ojcem?

  Ile wiemy o byciu ojcem?

  W związku z premierą nowego programu "Nie stój tak ja rodzę!", BBC Entertainment sprawdziło ile o ciąży i byciu ojcem wiedzą mężczyźni w Polsce
 • Nie stój tak, ja rodzę!

  Nie stój tak, ja rodzę!

  "Nie stój tak, ja rodzę!" to nowy serial reality, który od 27 sierpnia emitowany będzie w BBC Entertainment. Jego bohaterami są przyszli ojcowie, którzy podczas programu będą poszerzali swoją wiedzę na temat ciąży oraz porodu.
 • BBC uruchomi 5 nowych stacji HD

  BBC uruchomi 5 nowych stacji HD

  Brytyjska stacja BBC poinformowała, że ​​uruchomi aż pięć nowych, niekodowanych kanałów HD. Nowe kanały to BBC News HD, BBC Three HD, BBC Four HD, CBeebies HD i CBBC HD. Wszystkie rozpoczną emisję na początku 2014 na satelicie i będą oferowane na wszystkich platformach cyfrowych, które mają ofertę złożoną z kanałów HD. Dotyczy to także kablówek i operatorów IPTV.
 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.
 • W hotelu z Kate Moss

  W hotelu z Kate Moss

  Brytyjska supermodelka Kate Moss to gwiazda, z którą Polacy najchętniej dzieliliby pokój w hotelu - wykazało badanie rynku, przeprowadzone na zlecenie kanału BBC Entertainment przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych.
 • Serialowy "Sherlock Holmes"

  Serialowy "Sherlock Holmes"

  Słynny detektyw Sherlock Holmes tym razem działać będzie we współczesnych realiach. Telewizja BBC Entertainment w październiku nadawać będzie serial o przygodach znanego bohatera.
 • Nowe seriale już w marcu

  Nowe seriale już w marcu

  W marcu 2010 roku rozrywkowy kanał telewizyjny BBC Entertainment przygotował dla swoich widzów kilka nowych seriali telewizyjnych, w tym pierwszy sezon "Ocalonych".
 • Filmowe hity na koniec wakacji

  Filmowe hity na koniec wakacji

  Filmowy kanał telewizyjny BBC Entertainment kontynuuje "Sezon brytyjskich hitów filmowych", w ramach którego w niedzielne wieczory pokazuje najciekawsze pozycje filmowe. Jaką ofertę przygotowano na koniec wakacji?
 • Gospodynie chcą Hugh Granta

  Gospodynie chcą Hugh Granta

  Hugh Grant jest ulubionym brytyjskim aktorem przez polskich gospodyń domowych - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie BBC Entertainment.
 • Nowy serial o wampirach

  Nowy serial o wampirach

  Widzowie kanału BBC Entertainment wkrótce będą mogli oglądać nowy serial o wampirach i wilkołaku "Being Human", który doskonale znany jest już brytyjskim widzom. Teraz będzie podbijał rynek polski.