Battlefield 4

Artykuły - Battlefield 4 (74)

 • Polska Grupa Zbrojeniowa wykorzystała grafikę z Battlefield 4

  Polska Grupa Zbrojeniowa wykorzystała grafikę z Battlefield 4

  ​Polska Grupa Zbrojeniowa zachęca do zapisania się do newslettera i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na wpisany w odpowiednie pole adres email przychodziła następnie informacja z grafiką wybitnie przypominającą ilustrację przygotowaną przez EA dla Battlefield 4.
 • DLC do Battlefielda 4 dostępne za darmo

  DLC do Battlefielda 4 dostępne za darmo

  Na przestrzeni ostatnich miesięcy Electronic Arts regularnie udostępniało za darmo kolejne dodatki do strzelanki Battlefield 4. Teraz firma postanowiła powtórzyć tę promocję i umożliwiła pobranie bez dodatkowych opłat wszystkich DLC do gry.
 • DLC do Battlefielda 4

  DLC do Battlefielda 4

  Producent pracuje nad kolejnym rozszerzeniem.
 • Battlefield 4 dostępny za darmo przez tydzień!

  Battlefield 4 dostępny za darmo przez tydzień!

  ​Firma Electronic Arts w ramach programu Okres Testowy udostępnia swoje gry całkowicie za darmo, by każdy zainteresowany mógł przetestować tytuł przed podjęciem decyzji o kupnie.
 • Battlefield 4: Konkretna data premiery dodatku Zęby smoka potwierdzona

  Battlefield 4: Konkretna data premiery dodatku Zęby smoka potwierdzona

  Kilka dni temu Electronic Arts przypadkiem ujawniło konkretną datę premiery Zębów smoka, czwartego DLC do Battlefielda 4.
 • Battlefield 4: Dodatek Zęby smoka z konkretną datą premiery?

  Battlefield 4: Dodatek Zęby smoka z konkretną datą premiery?

  ​Wiele wskazuje na to, że EA przypadkiem - zapewne przedwcześnie - zdradziło konkretną datę premiery Zębów smoka, kolejnego DLC do Battlefielda 4.
 • Szef EA o problemach z Battlefieldem 4

  Szef EA o problemach z Battlefieldem 4

  Battlefield 4 nie miało łatwego startu - gra była pełna błędów, a wielu z nich nadal nie rozwiązano.
 • Battlefield 4: Gra wciąż jest łatana, a twórcy dodają mikrotransakcje

  Battlefield 4: Gra wciąż jest łatana, a twórcy dodają mikrotransakcje

  Choć Battlefield 4 wciąż zmaga się z problemami technicznymi, twórcy ryzykują i wprowadzają do gry rzecz, która może wzbudzić gniew wśród graczy.
 • Pomóż usprawnić Battlefielda 4. Rusza platforma CTE

  Pomóż usprawnić Battlefielda 4. Rusza platforma CTE

  Ciekawa inicjatywa studia DICE. Studio wraz z firmą Electronic Arts uruchomiło Community Test Environment - platformę, za pomocą której gracze będą mogli dzielić się z developerami uwagami dotyczącymi Battlefielda 4 i pomagać im w testowaniu nowych rozwiązań dodawanych do gry.
 • Twórca Oddworlda o wydawaniu niedopracowanych gier

  Twórca Oddworlda o wydawaniu niedopracowanych gier

  Battlefield 4 to jeden z licznych przykładów niezbyt chwalebnego zjawiska wypuszczania niedopracowanych gier, których nie udało się posklejać przed wyrokiem kata - datą premiery.

Filmy - Battlefield 4 (3)

 • Battlefield 4: Zwiastun trybu kampanii

  Zwiastun Battlefielda 4 nie był do końca bezpośrednią odpowiedzią na wczorajszy trailer premierowy Call of Duty: Ghosts. Rzeczywistą odpowiedzią jest najnowszy materiał opublikowany przez EA, który podobnie jak filmik z CoDa koncentruje się na fabule. Ale i nie zabrakło w nim ponownie wybuchów. I kobiety.
 • E3 2013: Battlefield 4 - pierwszy gameplay z multi

  I się doczekaliśmy - po dwóch materiałach z "singla" Battlefielda 4 przyszedł czas na gameplay z multi, w którym grupa graczy rywalizuje w trybie dominacji. Na uwagę zasługuje destrukcja otoczenia - pod koniec rozgrywki zniszczono wysoki wieżowiec.
 • Battlefield 4: 17 minut totalnej wojny

  Electronic Arts z wielką pompą zapowiedziało grę, publikując pierwszy bardzo długi - siedemnastominutowy! - gameplay. Battlefield 4 zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie w pełnej polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Uwaga! Materiał przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.