batonik

Artykuły - Batonik (12)

 • Batoniki, od których nie utyjesz

  Batoniki, od których nie utyjesz

  Te batoniki z ziaren są dużo zdrowsze i mniej tuczące od większości słodyczy.
 • Od tego tyją nasze dzieci!

  Od tego tyją nasze dzieci!

  Mitem jest, dość powszechne przekonanie, że batoniki zbożowe są korzystne dla zdrowia.
 • Posiłki na ratunek w kryzysowej sytuacji

  Posiłki na ratunek w kryzysowej sytuacji

  Dieta wymaga od nas dużo samodyscypliny. Czasem nie jest to łatwe, szczególnie, gdy nieustannie towarzyszy nam głód. By sobie z nim poradzić, warto trzymać pod ręką zdrową, niskokaloryczną przekąskę. Oto 10 lekkich posiłków, którymi możesz się ratować w kryzysowych sytuacjach.
 • Mój synek kradnie!

  Do głowy by mi nie przyszło, że moje dziecko odważy się wziąć czyjąś własność. Jednak myliłam się...
 • Batonik czy jabłko? Wybór zależy od... skojarzeń

  Batonik czy jabłko? Wybór zależy od... skojarzeń

  Batonik, czy może jabłko? Co jeść gdy dopadnie nas głód? Okazuje się, że przy takim wyborze nie mamy całkiem wolnej woli. Naukowcy z Uniwersytetu Miami twierdzą, że decyzja o tym, czy pozwolić sobie na odrobinę grzesznej przyjemności, czy trzymać się raczej głosu rozsądku zależy silnie od... okoliczności i naszych bieżących skojarzeń.
 • Doda: batonik - tak, bank - nie

  Doda: batonik - tak, bank - nie

  Specjaliści sceptycznie oceniają potencjał marketingowy Dody.
 • Wyprawa w kosmos za batonik

  Wyprawa w kosmos za batonik

  Stewardesa Mathilde Epron wygrała lot w kosmos. Los, ukryty w czekoladowym batoniku będzie mogła zrealizować w 2010 roku, jako jedna z pierwszych "kosmicznych" turystek.
 • Co zrobić, jak przyłapią?

  Co zrobić, jak przyłapią?

  Witamy w krainie głupoty. Siedmiu facetów postanowiło zwierzyć się barmanowi Men's Health z tarapatów, w które wpadli na własne życzenie. Radzimy, jak wyjść z opresji i przestrzegamy naśladowców.
 • Batonik - tajną bronią

  Badania przeprowadzone w Londynie wykazały, że blisko trzy czwarte pracowników biurowych byłoby skłonne zdradzić swoje hasło do sieci korporacyjnej w zamian za czekoladowy batonik. Badania, które przyniosły tak zaskakujący rezultat, przeprowadzili organizatorzy targów i konferencji na temat e-bezpieczeństwa Infosecurity Europe 2004, która ma się odbyć w stolicy Wielkiej Brytanii w przyszłym tygodniu.
 • Zabójczy batonik

  Zabójczy batonik

  Już po trzech dniach diety kobiety ulegają urokowi czekolady. Nasze żądze przejmują nad nami kontrolę prze upływem tygodnia od rozpoczęcia diety, a najczęściej upadamy w obliczu właśnie czekoladowego batonika.

Filmy - Batonik (2)

 • Wie, że narozrabiał. Przyzna się do winy?

  Ten piesek nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Gdy jego właściciel nakrył go na zjedzeniu batonika, nie potrafił nawet spojrzeć mu w oczy. Na szczęście ratuje go uroczy pyszczek, który sprawia, że nie można się długo gniewać. (STORYFUL/x-news)
 • Skusili liska batonikiem

  Okazuje się, że dzikie zwierzęta mają apetyt na "ludzkie" przysmaki. Tego liska skusił batonik Snickers.