batmobil

Artykuły - Batmobil (6)

 • Ile kosztuje bycie superbohaterem?

  Ile kosztuje bycie superbohaterem?

  Komiksowi herosi to często postacie, które mimo swoich nadludzkich umiejętności borykają się z codziennymi problemami. Postanowiliśmy sprawdzić jak dużo środków potrzeba, aby przeistoczyć się - w rzeczywistym świecie - w któregoś z pogromców zła.
 • Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  5 tysięcy kilometrów do mety, imprezy, unikalne pojazdy. Jednym słowem wyścig Gumball 3000 - jedna z najbardziej klimatycznych imprez samochodowych świata. W tegorocznej edycji w szranki ze sportowymi maszynami stanie między innymi... Batmobil!
 • Miał turbinę gazową, zasłonę dymną i spadochron. Marzyły o nim miliony!

  Miał turbinę gazową, zasłonę dymną i spadochron. Marzyły o nim miliony!

  Chyba żaden z filmowych superbohaterów nie może się pochwalić pojazdem, który zapisałby się w świadomości kinomaniaków w równym stopniu, co legendarny batmobil.
 • Batmobil na sprzedaż

  Batmobil na sprzedaż

  Jedna z amerykańskich firm aukcyjnych wystawiła na sprzedaż replikę samochodu, który pojawił się w pierwszym filmie o Batmanie w 1989 roku.
 • Niczym batmobil!

  Niczym batmobil!

  Obecne czasy dają wiele możliwości. Wystarczą chęci i pieniądze, by je wykorzystać.
 • Maybach jak Batmobil

  Maybach jak Batmobil

  Maybach zaprezentował w Berlinie prototyp samochodu, który bardziej przypomina Batmobil, niż pojazdy znane z dróg.

Filmy - Batmobil (2)

 • Zobacz, co kierowca zostawił na drodze

  22 lutego rosyjska policja otrzymała bardzo nietypowe wezwanie. Na środku Moskwy niewłaściwie zaparkowano przedziwne auto. To własnej roboty samochód wzorowany na maszynie Batmana - Batmobilu. Nie było mowy o taryfie ulgowej dla bohatera. Auto zostało skonfiskowane i przewiezione na policyjny parking. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji opublikowało specjalne nagranie, które ma pomóc znaleźć właściciela oraz przestrzec obywateli przed drogowymi wykroczeniami.
 • Batmobil z miotaczem ognia

  Ta replika samochodu Batmana została wyposażona w 3,2-litrowy silnik Jaguara, miotacz ognia, mechanizm wypuszczania dymu i zdalnego uruchamiania silnika, pneumatyczne zawieszenie oraz wiele innych supergadżetów. Już wkrótce będzie można ją kupić na aukcji Keatonmobile. Cena wywoławcza zostanie ustalona na poziomie ok. 90 tys. funtów.