batman

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Batman (tytuł filmu, reż. Matt Reeves) ,

Artykuły - Batman (219)

 • ​Nowy film o Batmanie. Na jakim etapie wstrzymano prace z powodu koronawirusa?

  ​Nowy film o Batmanie. Na jakim etapie wstrzymano prace z powodu koronawirusa?

  W połowie marca z powodu pandemii koronawirusa wstrzymano prace na planach wszystkich produkcji hollywoodzkiego studia Warner Bros., w tym zdjęcia do nowego filmu o Batmanie. Na jakim etapie jest produkcja?
 • Pierce Brosnan spotka Batmana?

  Pierce Brosnan spotka Batmana?

  Trwa kompletowanie obsady do nowego filmu o przygodach Batmana. Wedle najnowszych plotek w jedną z postaci miałby wcielić się Pierce Brosnan.
 • Poczuj się niczym mroczny rycerz

  Poczuj się niczym mroczny rycerz

  ​Zło w Gotham nigdy nie śpi. Na szczęście nie śpi w nim jeszcze ktoś. Bruce Wayne, za dnia playboy miliarder, nocą zmienia się w pogromcę wszelkiego występku i zła - Batmana. Czeka w swoim gabinecie, aż zobaczy na niebie batsygnał lub gdy zadzwoni czerwony telefon od komisarza Gordona. Wtedy nieustraszony mroczny rycerz wyruszy na ratunek ukochanemu miastu.
 • To już pewne. Robert Pattinson nowym Batmanem

  To już pewne. Robert Pattinson nowym Batmanem

  16 maja w mediach pojawiła się informacja, że Robert Pattinson jest głównym kandydatem do przejęcia od Bena Afflecka roli Batmana. 31 maja 2019 roku wytwórnia Warner Bros. wydała oficjalny komunikat potwierdzający podpisanie umowy z gwiazdorem serii "Zmierzch".
 • Armie Hammer nowym Batmanem?

  Armie Hammer nowym Batmanem?

  Jeszcze przed oficjalną rezygnacją Bena Afflecka roli Batmana media zastanawiały się kto mógłby go zastąpić. W zestawieniach często pojawiał się znany z "The Social Network" Armie Hammer.
 • "The Batman" w 2021 roku. Ben Affleck poza produkcją?

  "The Batman" w 2021 roku. Ben Affleck poza produkcją?

  Reżyser Matt Reeves jest od dłuższego czasu związany z nowym filmem o przygodach Batmana. Póki co do mediów dostawały się tylko plotki. Sam reżyser także nie dzielił się szczegółami, a jedynie zapewniał, że ciężko pracuje nad scenariuszem. Po długim czasie oczekiwań w końcu pojawiły się konkretne informacje dotyczące nowego kinowego wcielenia "człowieka-nietoperza".
 • Batman zmierzy się z Pingwinem?

  Batman zmierzy się z Pingwinem?

  Po wielu problemach prace nad najnowszym filmem o Batmanie wydają się w końcu wychodzić na prostą. Pod koniec 2018 roku reżyser Matt Reeves złożył pierwszą wersję scenariusza. Teraz pojawiają się plotki dotyczące antagonisty filmu.
 • Martin Scorsese wyprodukuje film o Jokerze

  Martin Scorsese wyprodukuje film o Jokerze

  Wytwórnia Warner Bros. zamierza zrealizować film, którego głównym bohaterem będzie Joker - słynny przeciwnik Batmana. Producentem obrazu ma być Martin Scorsese.
 • W przyszłym miesiącu Warner Bros zapowie nową grę. Kolejny Batman czy sequel Cienia Mordoru?

  W przyszłym miesiącu Warner Bros zapowie nową grę. Kolejny Batman czy sequel Cienia Mordoru?

  ​Wygląda na to, że na początku przyszłego miesiąca Warner Bros. zaprezentuje nową grę. Szczegółów oczywiście na razie brak, ale spekuluje się, że tajemniczym projektem może być kolejna odsłona cyklu Batman: Arkham.
 • Bądź Batmanem

  Bądź Batmanem

  10 lutego 2017 wchodzi do kin wyczekiwana produkcja „LEGO Batman: Film”. Małych i większych fanów Batmana czekają nowe emocjonujące przygody, które będą mogli przeżywać nie tylko na dużym ekranie, ale także we własnych domach, dzięki inspirowanej filmem nowej serii LEGO Batman: Film. Wybierając spośród 13 zestawów każdy, bez względu na wiek, będzie mógł stać się superbohaterem i zbudować swój własny świat z klocków LEGO.

Filmy - Batman (4)