Bates Motel

Artykuły - Bates Motel (5)

 • Rihanna odtworzyła scenę z "Psychozy"

  Rihanna odtworzyła scenę z "Psychozy"

  Właśnie pojawił się fragment serialu "Bates Motel", w którym Rihanna odtworzyła słynną scenę pod prysznicem z filmu "Psychoza".
 • Rihanna pod prysznicem w "Bates Motel"

  Rihanna pod prysznicem w "Bates Motel"

  W sieci pojawił się fragment serialu "Bates Motel", w którym Rihanna odtworzyła słynną scenę prysznicową z filmu "Psychoza",
 • Matki z piekła rodem

  Matki z piekła rodem

  W komedii "Złe mamuśki" Jona Lucasa i Scotta Moore'a - na ekranach kin od 5 sierpnia - bohaterki nie stanowią dobrego wzoru dla swoich dzieci. Nudne życie rodzinne urozmaicają alkoholem, w supermarkecie urządzają dziką imprezę, a na deser organizują domówkę, którą cała okolica będzie pamiętać przez wiele, wiele lat. W historii kina bywały jednak znacznie trudniejsze przypadki - oto najgorsze filmowe matki wszech czasów.
 • Hotele, w których lepiej nie gościć

  Hotele, w których lepiej nie gościć

  Hotel Panorama (lub, jak kto woli, Overlook), Hotel Dolphin czy przydrożny Bates Motel mają wspólny mianownik: dzieje się w nich coś dziwnego! Każdy melduje się tu na własne ryzyko.
 • "Bates Motel": Hitchcock przed "Psychozą"

  "Bates Motel": Hitchcock przed "Psychozą"

  Wiadomość ta ucieszy zapewne nie tylko fanów Hitchocka. 14 kwietnia, w zaledwie parę tygodni po amerykańskiej premierze, 13th Street Universal pokaże pierwszy odcinek najnowszego dzieła producentów serialu "Zagubieni" - "Bates Motel".