InteriaTV - Barwy szczęścia

Filmy - Barwy szczęścia (4)

 • Katarzyna Zielińska

  Odkąd porzuciła rolę w „Barwach szczęścia”, rzadziej pojawiała się w świecie seriali. Urodziła dwoje dzieci, a teraz wraca w końcu na mały ekran. 4 września na antenie Polsatu zadebiutuje serial "Zawsze warto" z udziałem aktorki.
 • Joanna Moro znów zatańczy dla telewidzów

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka, znana także z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne. – To będzie niespodzianka, zobaczą ją państwo w programie „Jaka to melodia?”. Jak dotąd tylko raz się pojawiłam na próbie, bo niestety tylko raz miałam czas – mówi aktorka.
 • Gwiazda "Barw szczęścia" zostanie mamą

  Jadwiga Gryn, aktorka występująca w serialu "Barwy szczęścia", zostanie mamą. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w maju. Jadwiga Gryn zdradza, że będzie to córeczka. Przyznaje też, że ciąża diametralnie zmieniła jej tryb życia. Teraz potrzebuje więcej odpoczynku i chwil wytchnienia. Ale jednocześnie żałuje, że scenarzyści piszą za mało ról, w których doskonale mogłyby się sprawdzić właśnie aktorki w ciąży.
 • Łepkowska o tym, jak zyskać miłość widzów

  Złotymi Telekamerami uhonorowano w tym roku serial "Barwy szczęścia". O tym, jaki jest przepis na dobry serial - mówi producentka i scenarzystka, Ilona Łepkowska.