Bartosz Obuchowicz

Artykuły - Bartosz Obuchowicz (17)

 • Bartosz Obuchowicz z rodziną na premierze filmu

  Bartosz Obuchowicz z rodziną na premierze filmu

  Bartosz Obuchowicz pojawił się na premierze filmu animowanego „Rodzina Adamsów”. Aktor zaprezentował się na czerwonym dywanie wraz z całą rodziną.
 • Bartosz Obuchowicz z żoną na premierze

  Bartosz Obuchowicz z żoną na premierze

  Choć Bartosz Obuchowicz nigdy nie studiował aktorstwa, może pochwalić się naprawdę sporym doświadczeniem przed kamerą.
 • Obuchowicz znów przeklina

  Obuchowicz znów przeklina

  "Będziemy naprawdę ostro jechali, będziemy przeklinali i świrowali. Pokażemy wam, na czym ten cholerny świat się opiera" - tak Bartosz Obuchowicz zachęcił widzów do nowego sezonu serialu "South Park".
 • Przeklinam trochę za dużo

  Przeklinam trochę za dużo

  - Jest to serial dla wyluzowanych dorosłych, których nie rażą przekleństwa. Chociaż ci, których razi taki język, też powinni obejrzeć "South Park", ponieważ autorzy naprawdę świetnie potrafią uchwycić mechanizmy, które rządzą teraz w świecie. To dla dorosłych, którzy mają dystans do życia - mówi Bartosz Obuchowicz.
 • "South Park" po polsku bez cenzury

  "South Park" po polsku bez cenzury

  Comedy Central startuje z 15. sezonem serialu "South Park" w wersji z polskim dubbingiem. W jednej z głównych ról usłyszymy Bartosza Obuchowicza. Premiera - 1 lutego o godz. 20.

Zdjęcia - Bartosz Obuchowicz (18)

Filmy - Bartosz Obuchowicz (2)

 • Bartosz Obuchowicz w polskiej wersji "South Park"

  Aktor młodego pokolenia, znany najbardziej z roli Tomka Burskiego w serialu "Na dobre i na złe", wcielił się w Stana Marsha i Clyde'a Donovana w serialu "South Parku". DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ - KLIKNIJ TUTAJ!
 • Chłopcy z miasteczka South Park mówią po polsku! (Uwaga! Bez cenzury!)

  Kultowa i znana na całym świecie kreskówka dla dorosłych doczekała się polskiej odsłony. "South Park" to kontrowersyjna kreskówka, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. Realizowana przez dwóch trzydziestolatków (Treya Parkera i Matta Stone’a), produkcja łamie wszelkie możliwe tabu i szarga wszystkie świętości. Rezultatem są ciągłe oskarżenia wobec twórców. Animowana seria przedstawia absurdalne losy mieszkańców stanu Kolorado, których przygody są też trafnym komentarzem do aktualnych wydarzeń. Bohaterami są czterej ośmiolatkowie: Stan, Kyle, Cartman i Kenny, którzy nie używają wyszukanego słownictwa i wiecznie pakują się w tarapaty. Produkcja ze względu na swoją popularność i nieugięty charakter, emitowana jest od dziesięciu lat i doczekała się aż 16 sezonów. Comedy Central startuje z 15. sezonem serialu w wersji z polskim dubbingiem. W jednej z głównych ról usłyszymy Bartosza Obuchowicza.