Bartosz Kapustka

Artykuły - Bartosz Kapustka (214)

 • Legia Warszawa. Mioduski: Kapustka? Zapraszamy do nas

  Legia Warszawa. Mioduski: Kapustka? Zapraszamy do nas

  Czy Bartosz Kapustka niebawem zasili szeregi Legii Warszawa? To pytanie rzucane było w eter już kilkukrotnie. Odpowiedzi możemy się doczekać już tego lata. Zielone światło na transfer zapalił właśnie prezes stołecznego klubu, Dariusz Mioduski.
 • Premier League. Trener Leicester City Brendan Rodgers miał koronawirusa

  Premier League. Trener Leicester City Brendan Rodgers miał koronawirusa

  Menedżer Leicester City Brendan Rodgers przyznał, że on i jego żona byli zakażeni koronawirusem. Małżeństwo przeszło przez naprawdę trudne chwile, o czym 47-latek opowiedział w rozmowie z BBC Radio Leicester. Przypomnijmy, że jednym z piłkarzy ekipy "Lisów" jest Bartosz Kapustka.
 • Bartosz Kapustka postanowił zmienić klub

  Bartosz Kapustka postanowił zmienić klub

  Bartosz Kapustka był objawieniem Euro 2016, co zaowocowało transferem do Leicester City. Polak nie zrobił kariery w Premier League, a dziś jest przekonany, że koniecznie musi rozstać się z Anglią.
 • Leicester City. Bartosz Kapustka wystąpił w kolejnym meczu drużyn U-23

  Leicester City. Bartosz Kapustka wystąpił w kolejnym meczu drużyn U-23

  Arsenal U-23 wygrał z rówieśnikami z Leicester City 3-0, w ramach rozgrywek Premier League International Cup. W drużynie gości wystąpił Bartosz Kapustka, który zbiera ostatnio pozytywne opinie, w tym od trenera "Lisów" - Brendana Rodgersa.
 • Cracovia. Siemieniec: Kapustka - reaktywacja, wiara w mistrzostwo "Pasów"

  Cracovia. Siemieniec: Kapustka - reaktywacja, wiara w mistrzostwo "Pasów"

  Menedżer Leicester City Brendan Rodgers cmoka z zachwytu nad formą Bartosza Kapustki, który zaczyna przypominać siebie z Euro 2016. Te doniesienia cieszą nie tylko Czesława Michniewicza i Jerzego Brzęczka, ale wszystkich kibiców reprezentacji Polski. - To, że Bartek potrafi grać w piłkę, wszyscy wiedzą. Teraz go zobaczyłem: pięć kilo masy mięśniowej więcej! - mówi Interii były piłkarz i długoletni kierownik drużyny "Pasów" Tomasz Siemieniec, który odwiedził w Anglii "Kapiego".
 • Leicester City. Brendan Rodgers: Kapustka wygląda imponująco

  Leicester City. Brendan Rodgers: Kapustka wygląda imponująco

  - To, co zauważyłem na treningu, było imponujące, ciężko pracuje aby wrócić do dobrej dyspozycji. Jest bystry i utalentowany. Ma dobrą technikę i wygląda, jakby chciał strzelić gola - powiedział Bernard Rodgers po powrocie Bartosza Kapustki do regularnych treningów. Pomocnik pokazał się również z dobrej strony podczas niedawnego meczu Leicester U-23. Czy będzie w przyszłości ważnym zawodnikiem dla "Lisów"?
 • Premier League U-23. Leicester City - Wolverhampton 5-1. Bartosz Kapustka z asystą

  Premier League U-23. Leicester City - Wolverhampton 5-1. Bartosz Kapustka z asystą

  Młodzieżowa drużyna Leicester City rozgromiła Wolverhampton aż 5-1! Najważniejszą dla polskich fanów wiadomością jest jednak fakt, że asystę przy jednej z bramek zaliczył wracający po ciężkiej kontuzji Bartosz Kapustka.
 • Czesław Michniewicz dla Interii: Oni nigdy nie pękali. Zabrakło nam dwóch minut

  Czesław Michniewicz dla Interii: Oni nigdy nie pękali. Zabrakło nam dwóch minut

  - Rzecz, która najbardziej mi się podobała w tej drużynie, to fakt, że oni naprawdę nie pękali. Nie bali się nikogo. Powtarzałem im: "Chłopaki, z każdym można wygrać, z każdym zdarzy się przegrać, ale nie można się bać. Idźmy i grajmy najlepiej jak potrafimy!". Oni wierzyli w to, że ta misja "awans na igrzyska" się może udać. Zabrakło nam dwóch minut w meczu Belgia - Hiszpania - mówi Interii trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz. Trener wbił szpilkę Bartłomiejowi Drągowskiemu, któremu nie paliło się do wyjazdu na MME.
 • Bartosz Kapustka wypożyczony do belgijskiego drugoligowca - OH Leuven

  Bartosz Kapustka wypożyczony do belgijskiego drugoligowca - OH Leuven

  Czternastokrotny reprezentant Polski - Bartosz Kapustka został wypożyczony do końca sezonu z Leicester City do belgijskiego drugoligowca - OH Leuven.
 • Bartosz Kapustka nie zagra w lidze włoskiej

  Bartosz Kapustka nie zagra w lidze włoskiej

  Wszystko zdawało się być przesądzone, a jednak... Bartosz Kapustka nie zagra w nowym sezonie we Włoszech. Jego wypożyczenie do Benevento Calcio nie doszło do skutku.

Filmy - Bartosz Kapustka (26)