Bartłomiej Misiewicz

Artykuły - Bartłomiej Misiewicz (25)

 • Bartłomiej Misiewicz przeszedł metamorfozę

  Bartłomiej Misiewicz przeszedł metamorfozę

  Bartłomiej Misiewicz jakiś czas temu zaczął prowadzić prywatne konto na instagramie. Ostatnio pochwalił się w sieci spektakularną metamorfozą.
 • "Polityka": Bartłomiej Misiewicz chce usunięcia kilku scen z filmu Vegi

  "Polityka": Bartłomiej Misiewicz chce usunięcia kilku scen z filmu Vegi

  "Chcę usunięcia kilku scen z filmu pana Vegi, które naruszają moją godność" - powiedział w poniedziałek, 22 lipca, w Polsat News Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON, który złożył przeciwko reżyserowi Patrykowi Vedze pozew cywilny o naruszenie dóbr osobistych w związku z filmem "Polityka".
 • "Polityka": Misiewicz pozywa Vegę. Mocna odpowiedź reżysera

  "Polityka": Misiewicz pozywa Vegę. Mocna odpowiedź reżysera

  Pozew z powództwa byłego rzecznika i szefa gabinetu politycznego MON Bartłomieja Misiewicza przeciwko twórcom i dystrybutorom filmu "Polityka" Patryka Vegi wpłynął w piątek, 12 lipca, do Sądu Okręgowego w Poznaniu. Misiewicz domaga się m.in. przeprosin w prasie i 1 mln złotych. Reakcja reżysera była szybka i dosadna: "Premiera filmu "Polityka" tak czy inaczej nastąpi 6 września".
 • "Polityka": Szykuje się pierwszy pozew?

  "Polityka": Szykuje się pierwszy pozew?

  Jak podaje "Super Express", były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz jest oburzony opublikowanymi przez Patryka Vegę fragmentami filmu "Polityka", w których pojawia się oparta na jego osobie postać. Chodzi między innymi o ujęcia przedstawiające wulgarne zachowanie, przyjmowanie łapówek i wciąganie kokainy. Według tabloidu Misiewicz zamierza pozwać Vegę.
 • ​Co robi Bartłomiej Misiewicz?

  ​Co robi Bartłomiej Misiewicz?

  Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej ujawnił, czym się obecnie zajmuje.
 • Misiewicz oczyszczony z zarzutów, ale NIK może się odwołać

  Misiewicz oczyszczony z zarzutów, ale NIK może się odwołać

  Bartłomiej Misiewicz w imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej wydał 650 tys. złotych, które nie znalazły się w planie wydatków resortu. Rzecznik dyscypliny finansów publicznych umorzyła sprawę, jednak wciąż możliwe jest zażalenie.
 • "La dolce vita" Bartłomieja Misiewicza

  "La dolce vita" Bartłomieja Misiewicza

  Gdy nad Wisłą toczy się spór o kształt sądownictwa i ustrój państwa, były rzecznik ministerstwa obrony narodowej relaksuje się we Włoszech.
 • Czy Bartłomiej Misiewicz pomoże TV Republika?

  Czy Bartłomiej Misiewicz pomoże TV Republika?

  Były rzecznik ministerstwa obrony narodowej i bohater niezliczonych memów Bartłomiej Misiewicz prawdopodobnie poprowadzi program o obronności i bezpieczeństwie państwa w TV Republika.
 • Bartłomiej Misiewicz w Telewizji Republika

  Bartłomiej Misiewicz w Telewizji Republika

  Bartłomiej Misiewicz zostanie teraz dziennikarzem? Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i były szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza ma prowadzić program o obronności i bezpieczeństwie kraju w Telewizji Republika.
 • ​Misiewicz nagrodzony przez Macierewicza w marcu 2017 r.

  ​Misiewicz nagrodzony przez Macierewicza w marcu 2017 r.

  Bartłomiej Misiewicz otrzymał 10 marca nagrodę pieniężną - 7 tysięcy złotych - od szefa MON Antoniego Macierewicza - informuje serwis oko.press.

Filmy - Bartłomiej Misiewicz (8)

 • "Kreował się na największego polityka w kraju"

  Gość Porannej Rozmowy RMF FM, Małgorzata Kidawa-Błońska komentuje zatrzymanie Bartłomieja M., byłego rzecznika MON. Jej zdaniem kreował się on na najważniejszą osobę w polskim świecie polityki. "Pracując w MON powoływał się na swoje wpływy, (...) wszyscy o tym wiedzieliśmy" - podkreśla Kidawa-Błońska
 • Kidawa-Błońska o zatrzymaniu byłego rzecznika MON: Kreował się na największego polityka w kraju

  "To, że pan Misiewicz powoływał się na wpływy i kreował się na największego polityka w Polsce, to wiedzieliśmy kiedy pracował w MON" - mówi Poranny gość RMF FM Małgorzata Kidawa- Błońska, wicemarszałek Sejmu. Jak dodaje: jego zachowanie budziło wiele wątpliwości. "Będziemy się temu przyglądać" - podkreśla. Rano w poniedziałek TVP Info poinformowała, że były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomiej M. oraz były poseł PiS Mariusz Antoni K. są wśród zatrzymanych przez CBA. W sumie funkcjonariusze zatrzymali sześć osób podejrzanych m.in. o powoływanie się na wpływy m.in. w MON i czerpanie korzyści materialnych. 500 plus nikt nie ruszy. Chcemy, żeby objęło też samotne kobiety i mężczyzn, którzy samotnie wychowują dzieci - zapewniała na antenie RMF FM polityk PO. Pytana o współpracę z Nowoczesną odpowiada: nie ma z nami Nowoczesnej, ale mam nadzieję, że po trudnych rozmowach będziemy razem współpracować przy nowym projekcie, jakim będą wybory do PE. Koalicja Obywatelska się zmienia, ale będzie. Rozmowy są trudne. Mam nadzieję, że w momencie wyborów i po wyborach będzie łatwiej działać - tłumaczyła wicemarszałek Sejmu. Warszawa jest wyjątkowym miastem i wyjątkową stolicą. W żadnej nie ma tylu teatrów. W Warszawie jest 18 scen miejskich. Budżet stolicy jest mniejszy niż w latach poprzednich - tak Małgorzata Kidawa Błońska komentuje mniejsze pieniądze na warszawską kulturę. Według Porannego gościa RMF FM, stolica musi się rządzić tymi pieniędzmi, które ma. Wierzę, że Rafał Trzaskowski zrealizuje swoje zobowiązania, ale do tego potrzebuje czasu - tłumaczy gość Roberta Mazurka w RMF FM.
 • Jarosław Gowin: Premier mogłaby wydać polecenie odwołania Bartłomieja Misiewicza

  "Bartłomiej Misiewicz jest bliskim współpracownikiem ministra Antoniego Macierewicza i widać wyraźnie, że panu ministrowi zależy na kontynuacji współpracy z nim" – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM wicepremier Jarosław Gowin. Dopytywany, czy Beata Szydło, gdyby chciała, odwołałaby Bartłomieja Misiewicza z gabinetu politycznego szefa MON, odparł: "Na pewno mogłaby wydać takie polecenie każdemu ministrowi", po czym dodał: "Wydaje mi się, że waga publicznej roli tego młodego człowieka – z całym szacunkiem dla jego talentów – jest nieco wyolbrzymiana". Gowin stwierdził również, że "stawianie formalnego wymogu, by członkowie gabinetu politycznego mieli dyplom (ukończenia) studiów, to byłoby zdecydowane przeregulowanie".
 • Tyszka (Kukiz15) o Misiewiczu i likwidacji gabinetów politycznych (TV Interia)

  Tyszka (Kukiz15) o Misiewiczu i likwidacji gabinetów politycznych (TV Interia).