Bartek Królik

Artykuły - Bartek Królik (11)

 • Bartek Królik "Pan od muzyki": Bo w muzyce jest życie, uśmiech i radość [RECENZJA]

  Bartek Królik "Pan od muzyki": Bo w muzyce jest życie, uśmiech i radość [RECENZJA]

  Są takie płyty, na które czeka się latami. Część z nich ostatecznie zawodzi, jednak trafiają się też takie, które nie dość, że spełniają wszystkie oczekiwania, to w dodatku dają coś więcej. Tak jest z "Panem od muzyki", przy którym należy sobie zadać jedno, z*** ważne pytanie - dlaczego Bartek Królik tak długo kazał na ten album czekać?!
 • "Pan od muzyki": Bartek Królik z pierwszym solowym albumem

  "Pan od muzyki": Bartek Królik z pierwszym solowym albumem

  "Po 20 latach pisania dla innych, postanowiłem napisać coś dla siebie" - taki napis widnieje na froncie pierwszego solowego albumu Bartka Królika "Pan od muzyki"
 • Bartek Królik z debiutanckim albumem "Pan od muzyki"

  Bartek Królik z debiutanckim albumem "Pan od muzyki"

  Bartek Królik - muzyk, kompozytor i producent muzyczny, do tej pory współpracował z wieloma polskimi gwiazdami m.in. z Sistars, Agnieszką Chylińską, Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy z Krzysztofem Zalewskim - nagrał solowy, debiutancki album "Pan od muzyki".
 • Bartek Królik: Namawiałem żonę do aborcji. Zawiodłem siebie

  Bartek Królik: Namawiałem żonę do aborcji. Zawiodłem siebie

  W ubiegłym roku Bartek Królik – współtwórca zespołów Sistars i Spoken Love, producent Agnieszki Chylińskiej oraz członek Łąki Łan – po raz drugi został ojcem. Jego córka urodziła się z zespołem Downa. Muzyk udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o obawach, jakie mu towarzyszyły przed narodzinami dziecka.
 • Spoken Love: Mainstream dziś to głównie szybka rozrywka, bylejakość i słupki oglądalności

  Spoken Love: Mainstream dziś to głównie szybka rozrywka, bylejakość i słupki oglądalności

  "Wspomniany wcześniej brak równowagi jest deficytem wszędzie. W show-biznesie, w muzyce, w życiu i polityce. Miłość w konwencjonalnym rozumieniu zdewaluowała się, jest niemodna, mimo że wszyscy jej pragną. Ludzie mieszają miłość z pożądaniem, które jest tylko elementem miłości. Mamy kryzys męskości i kobiecości. Zatracają się więzi międzyludzkie, ludzie są samotni. Stracili swoje korzenie. Internet ukazał jeszcze bardziej samotność po drugiej stronie. Chorobliwa chęć zwrócenia na siebie uwagi i "selfiaki" to tak naprawdę desperacja i wołanie o pomoc.Wszystko jest na sprzedaż, wszystko jest jednorazowe w muzyce i w życiu. Panuje chaos informacyjny. Relatywizuje się wszystko" - tak o dzisiejszym świecie opowiadali w wywiadzie dla Interii członkowie Spoken Love.
 • Sistars: Więcej męskiej energii

  Sistars: Więcej męskiej energii

  Grupa Sistars zrobiła sobie przerwę w działalności. Nie oznacza to jednak, że muzycy formacji próżnują. W rozmowie z portalem INTERIA.PL basista grupy Bartek Królik opowiedział o płycie, nad którą obecnie pracuje z Markiem Piotrowskim, klawiszowcem Sistars.
 • Sistars: Wakacje z rodzicami

  Sistars: Wakacje z rodzicami

  Gdy większość gwiazd wyjeżdża na urlop za granicę, Bartek Królik (25 lat) z zespołu Sistars wybrał Polskę.
 • Samogłoski SiStars

  Samogłoski SiStars

  Oczekiwana z dużym zainteresowaniem druga płyta w dorobku grupy SiStars trafi do sklepów na początku września. Kilka słów na jej temat portalowi INTERIA.PL opowiedzieli Natalia Przybysz i Bartek Królik. Z wokalistką i głównym kompozytorem SiStars rozmawialiśmy tuż po ich koncercie na festiwalu w Opolu, gdzie wystąpili jako laureat poprzedniej edycji konkursu "Premiery".
 • SiStars: Czas na Zachód?

  SiStars: Czas na Zachód?

  Grupa Sistars nadal pracuje nad nową płytą, która ukaże się prawdopodobnie także na Zachodzie. Niedawno muzycy ustalili dokładną listę utworów i rozpoczęli ich rejestrację w studiu. W rozmowie z INTERIA.PL Bartek Królik z SiStars zapowiedział, iż album ukaże się pod koniec kwietnia. Tymczasem teledysk do promującej płytę piosenki "My Music" możecie już obejrzeć na naszych stronach.
 • Zobacz taniec SiStars!

  Zobacz taniec SiStars!

  Grupa SiStars przykłada dużo uwagi do produkcji wideoklipów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt aż dwóch nominacji do Fryderyków 2004, właśnie w kategorii wideoklip roku - za "Freedom" i "Sutra". Teraz na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk SiStars do piosenki "My Music". O jego realizacji opowiedział nam Bartek Królik.