bartek

Artykuły - Bartek (143)

 • O seksie, magii i polityce w PRL

  O seksie, magii i polityce w PRL

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", pracuje nad filmem o życiu erotycznym w PRL, w którym nie zabraknie także czarnej magii i polityki. Ma się tam pojawić... laleczka voodoo generała Jaruzelskiego.
 • Nowy serial twórcy "Włatców móch"

  Nowy serial twórcy "Włatców móch"

  Lucek i Bazyli powrócili na swój parapet. Twórca "Włatców móch", Bartek Kędzierski, rozpoczął właśnie prace nad nową wersją swojego pierwszego serialu "Parapet".
 • Bartek, nie podkradaj pieniędzy!

  Mój syn znalazł sposób na swoje wydatki - po prostu sięga, bez pytania, do mojego portfela. Nie wiem, jak go tego oduczyć?
 • "Majka": Miłosny trójkąt

  "Majka": Miłosny trójkąt

  W powakacyjnych odcinkach Majka (Joanna Osyda) rozstanie się z Michałem (Tomek Ciachorowski) i postanowi związać się z Konradem (Bartek Waga)! Ale to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka nas od września.
 • Praca na Alasce

  Praca na Alasce

  Bartek to jeden z nielicznych rodaków, który miał okazję pracować w przetwórni ryb na Alasce. Zajęcie to wymagało od niego mocnej psychiki i dużej wytrzymałości. Zdarzało się, że Polak pracował po 18-20 godzin dziennie, przeznaczając na sen zaledwie 3 godziny.
 • Puchar Beskidów: Bartek Wawak najlepszy w 1. edycji

  Puchar Beskidów: Bartek Wawak najlepszy w 1. edycji

  Bartłomiej Wawak (JBG-2 Team) wygrał maraton MTB w Węgierskiej Górce zaliczany do Pucharu Beskidów.
 • Nowy film Bartka Konopki

  Nowy film Bartka Konopki

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", zakończył zdjęcia do filmu fabularnego. W "Lęku wysokości", opowieści o trudnej relacji ojca i syna, główne role zagrali Krzysztof Stroiński i Marcin Dorociński.
 • Bartek w spocie Jarosława Kaczyńskiego

  Bartek w spocie Jarosława Kaczyńskiego

  W pierwszym spocie wyborczym Jarosław Kaczyński sadzi dąbki - pisze "Polska The Times".
 • Odpadli z "You Can Dance"!

  Odpadli z "You Can Dance"!

  W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.
 • Złote "Oratorium Kalwaryjskie" dla papieża

  Złote "Oratorium Kalwaryjskie" dla papieża

  Pierwszy wyraz dziękczynienia za przyszłą beatyfikację Jana Pawła II - tak o płycie "Oratorium Kalwaryjskie" mówią kompozytor Bartek Gliniak i autor tekstów Zbigniew Książek.

Filmy - Bartek (2)