bard

Artykuły - Bard (54)

 • Marcin Różycki nie żyje

  Marcin Różycki nie żyje

  W wieku 36 lat zmarł lubelski bard Marcin Różycki. Od kilku lat walczył z chorobą nowotworową.
 • Ten bard ma "X Factor"!

  Ten bard ma "X Factor"!

  To początek mojej wielkiej kariery dubbingowej - zapewnia Czesław Mozil, mówiąc o postaci Wrzaskiera w animacji "Roman Barbarzyńca 3D".
 • Okupnik amazonką, Mozil bardem

  Okupnik amazonką, Mozil bardem

  Tatiana Okupnik królową amazonek, Czesław Mozil bardem! Słynna para prowadzących z muzycznego show "X Factor" dołączyła do obsady polskiej wersji językowej komedii "Roman Barbarzyńca".
 • Legendarny bard nie żyje

  Legendarny bard nie żyje

  Słynny szkocki wokalista folkowy Bert Jansch nie żyje. Artysta miał 67 lat.
 • Maciej Zembaty nie żyje

  Maciej Zembaty nie żyje

  W wieku 67 lat zmarł Maciej Zembaty - poeta, satyryk, muzyk, bard i tłumacz, głównie poezji Leonarda Cohena.
 • Javier Bardem- Biografia

  Hiszpański aktor urodzony 1 marca 1969 roku w Las Palmas, na wyspach Kanaryjskich. Pochodzi z filmowej rodziny, jego wuj Juan Antonio Bardem i kuzyn Miguel są reżyserami i scenarzystami, a jego matka Pilar oraz rodzeństwo: brat Carlos i siostra Mónica są aktorami. Aktorami byli również jego dziadkowie: Rafael Bardem i Matilde Munoz Sampedro.
 • Zanim Javier Bardem został ojcem

  Zanim Javier Bardem został ojcem

  Javier Bardem przed kilkoma dniami został ojcem, ale mniej więcej wie już, czego może się spodziewać. To dlatego, że nowy film z jego udziałem, dramat "Biutiful" w reżyserii Alejandro Gonzaleza Inarritu, zmusił go do wzięcia się za bary z najtrudniejszymi wyzwaniami ojcostwa.
 • Bardem o "Bondzie" Mendesa

  Bardem o "Bondzie" Mendesa

  Nominowany do Oskara Javier Bardem przyznał, że zaoferowano mu rolę, którą trudno będzie odrzucić. Aktor spotkał się z Samem Mendesem, żeby porozmawiać na temat szczegółów realizacji filmu o roboczym tytule "James Bond 23". Rozmowa okazała się owocna, Bardem jest zaintrygowany ideą reżysera.
 • Javier Bardem w Bondzie?

  Javier Bardem w Bondzie?

  Według nieoficjalnych informacji Javier Bardem ("To nie jest kraj dla starych ludzi") został zaangażowany do roli przestępcy w najnowszej wersji przygód agenta 007. Reżyserem wciąż niezatytułowanej produkcji będzie Sam Mendes ("American Beauty").
 • Bardem w "Mrocznej wieży"?

  Bardem w "Mrocznej wieży"?

  Javier Bardem nie przestaje przyciągać uwagi. Wciąż wzbogaca i zmienia swoje aktorskie emploi. Istnieją duże szanse, że wystąpi w filmie "Mroczna wieża" na podstawie powieści Stehena Kinga.