Barbra Streisand

Synonimy:
Streisand Barbra,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Barbra Streisand (89)

 • Celebryto, strzeż się efektu Streisand!

  Celebryto, strzeż się efektu Streisand!

  "Internet nie przebacza" – wyświechtane hasełko? Pięć lat temu Beyonce na własnej skórze przekonała się, że jedna, nie do końca przemyślana decyzja, może sprawić, że zaczną śmiać się z ciebie miliony użytkowników sieci. Wszystko z powodu efektu Streisand.
 • Barbra Streisand: Nazywali ją "wiecznie zakochaną kobietą"

  Barbra Streisand: Nazywali ją "wiecznie zakochaną kobietą"

  Swoim wyjątkowym głosem o ciepłej barwie potrafi zaczarować miliony fanów na całym świecie. Na scenie Barbra Streisand śpiewa o miłości, ale w życiu szukała jej wiele lat.
 • Barbra Streisand kibicuje Lady Gadze

  Barbra Streisand kibicuje Lady Gadze

  Aktorka i piosenkarka Barbra Streisand wyraziła swoje wsparcie dla młodszej koleżanki po fachu, Lady Gagi. Gwiazda "American Horror Story" przejmie po Streisand rolę początkującej gwiazdy estrady Esther w nowej wersji musicalu "Narodziny gwiazdy".
 • Recenzja Barbra Streisand "Encore": To co najpiękniejsze

  Recenzja Barbra Streisand "Encore": To co najpiękniejsze

  “Istnieją artyści niepowtarzalni i nie do zastąpienia. A głos Barbry Streisand rozpoznaje się natychmiast, już po pierwszej nucie” - powiedział o słynnej hollywoodzkiej gwieździe ekranu, sceny i piosenki, Andrea Bocelli. Ze światowej sławy tenorem oraz wieloma innymi wybitnymi wokalistami, Barbra Streisand nagrała dwa lata temu płytę “Partners”. Teraz przyszedł czas na duety broadwayowskie.
 • Barbra Streisand w duetach z Broadwayu (nowa płyta)

  Barbra Streisand w duetach z Broadwayu (nowa płyta)

  26 sierpnia ukaże się nowa płyta Barbry Streisand. Na "Encore: Movie Partners Sing Broadway" znajdą się jej duety ze słynnymi aktorami, jak m.in. Antonio Banderasem, Hugh Jackmanem czy Alekiem Baldwinem.
 • Keira Knightley zostanie rosyjską carycą

  Keira Knightley zostanie rosyjską carycą

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Keira Knightley jest główną kandydatką do zagrania rosyjskiej carycy Katarzyny Wielkiej w filmie biograficznym "Catherine the Great".
 • Muzycy z Oscarem, czyli aktorskie popisy wokalistów

  Muzycy z Oscarem, czyli aktorskie popisy wokalistów

  Muzyka z filmem tworzą już chyba związek nierozerwalny, również jeśli chodzi o najważniejsze nagrody branży filmowej, czyli Oscary. Piosenka filmowa doczekała się swojej osobnej oscarowej kategorii i od wielu lat budzi emocje, a czasem i kontrowersje. Ale statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej lądowały w rękach muzyków nie tylko za utwory. Są wokaliści, którzy wykazali się aktorsko, a ich starania zaowocowały złotym rycerzem na półce.
 • Barbra Streisand z Medalem Wolności

  Barbra Streisand z Medalem Wolności

  17 osób wyróżniono Prezydenckim Medalem Wolności - najwyższym cywilnym odznaczeniem w USA.
 • Barbra Streisand z najpopularniejszą płytą globu!

  Barbra Streisand z najpopularniejszą płytą globu!

  Ponad 50 lat po swoim debiucie Barbra Streisand umieściła na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie swój najnowszy album - "Partners".

Zdjęcia - Barbra Streisand (2)

Filmy - Barbra Streisand (2)