Film - Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły - Barbara Kurdej-Szatan (65)

 • Barbara Kurdej-Szatan: Tak wygląda przed porodem. Pokazała zdjęcia!

  Barbara Kurdej-Szatan: Tak wygląda przed porodem. Pokazała zdjęcia!

  Na chwilę przed porodem Barbara Kurdej-Szatan na swym profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda "M jak Miłość" w takim wydaniu oczarowała internautów.
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!
 • Barbara Kurdej-Szatan ostro starła się z fanką

  Barbara Kurdej-Szatan ostro starła się z fanką

  Ostra awantura wybuchła na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan w niedzielę wieczorem, tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników drugiej tury wyborów prezydenckich. Jedna z komentujących internautek zarzuciła aktorce, że wylewa hejt na zwolenników PiS. Gwiazda nie pozostała dłużna.
 • Barbara Kurdej-Szatan podpowiada młodym mamom

  Barbara Kurdej-Szatan podpowiada młodym mamom

  Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie nagranie, w którym zachęca młode matki do tego, by potwierdzały swoje kompetencje zawodowe w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. Dzięki temu łatwiej im będzie znaleźć pracę po urlopie macierzyńskim.
 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?
 • Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka zelektryzowała polskie media. Aktorce i jej mężowi Rafałowi dość długo udawało się utrzymywać tę informację w tajemnicy, bo jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im z okazji ciąży gratulacje.
 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru "Party" oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!
 • Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Tak odważnie dawno nie było! Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci gorącym zdjęciem w samym bikini. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie! Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch
 • Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

  Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

  Jest aktorką, piosenkarką, a ostatnio udowodniła, że również utalentowaną tancerką! Tym razem gwiazda serialu "W rytmie serca" zaprezentuje się widzom Polsatu w nowej roli - prezenterki "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jak się sprawdzi?

Zdjęcia - Barbara Kurdej-Szatan (14)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka

Filmy - Barbara Kurdej-Szatan (19)

 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan potrafi przegrywać

  Barbara Kurdej-Szatan opowiada o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas trwania całej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przekonuje, że była to jedna z najpiękniejszych przygód w jej życiu i zaznacza, że wcale nie jest jej przykro, że musiała uznać wyższość Damiana Kordasa w finale. "Potrafię przegrywać" - przekonuje.
 • Barbara Kurdej Szatan: Dwie blondynki w finale?

  Dwie blondyny, teraz tańczymy z braćmi - to jest śmieszne. Fajnie, jakbyśmy były razem w finale - Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że perspektywa finałowej rywalizacji w "Tańcu z Gwiazdami" z Sandrą Kubicką miałaby dodatkowy smaczek. - Tak samo jak Sandry, boję się też Damiana [Kordasa] - dodała aktorka, która awansowała do półfinału tanecznego show Polsatu.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze mogłam polegać na tacie

  Janusz Kurdej partnerował córce w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Dla obojga z nich wiązało się to z dużymi emocjami, ale i utwierdziło w przekonaniu, że zawsze, w każdej sytuacji mogą na sobie polegać. Aktorka cieszy się, że ma tak dobre relacje z rodzicami.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Popłakała się po występie

  Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że rumba, którą zatańczyła w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”, kosztowała ją tyle stresu, że po występie się popłakała. Wszystko z powodu specjalnego podestu, na którym wystąpiła z partnerem Jackiem Jeschke. – Podest był czarny, podłoga byłą czarna. Nie wiadomo było gdzie jest podest, a gdzie przepaść. Musieliśmy się nauczyć tej odległości – przyznała aktorka. – Byłam tak zestresowana, że mimo że nam poszło w miarę dobrze, to [po tańcu] zeszłam i się popłakałam – wyznała.
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży?

  - Hania od dawna chciała mieć rodzeństwo, my również [tego] chcemy (...) A to, jaką mam figurę - Barbara Kurdej-Szatan pogładziła się po brzuchu - No, taką mam. Taki kobiecy brzuszeczek - po występie w "Tańcu z Gwiazdami" w rozmowie z Damianem Glinką aktorka wymijała się od odpowiedzi, czy jest w ciąży.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Nie konkurujemy z mężem w "Tańcu z Gwiazdami"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona treningami do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Twierdzi, że od dawna marzyła o nauce tańca, a po kilku tygodniach prób najlepiej czuje się w stylach latynoamerykańskich. Zapewnia też, że choć o Kryształową Kulę walczyć będzie również jej mąż, nie ma między nimi rywalizacji i uczucia zazdrości.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Moje ciało nie jest przygotowane do tańca

  - Nie ma ciała przygotowanego do tańca, [dlatego] czuje się taka rozlazła. Od podnoszeń już mnie bolą żebra - Barbara Kurdej-Szatan przyznaje, że w trakcie przygotowań do występu w "Tańcu z Gwiazdami" napotyka pewne fizyczne trudności. Gwiazda przyznała także, że występ w "TzG" był jej marzeniem. Nie mogła jednak wcześniej pojawić się na parkiecie Polsatu z powodów... biznesowych. Występ w "TzG" stał się możliwy dopiero wtedy, gdy w nadchodzącej edycji tanecznego show Polsat zmienił lokowanie produktów.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Są minusy bycia osobą publiczną

  Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio szczęścia do postów na Instagramie. Publikacje aktorki coraz częściej stają się powodem ostrej krytyki i lawiny nieprzychylnych komentarzy.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze modna

  Barbara Kurdej-Szatan ufa swojemu modowemu gustowi, a z pomocy stylistów korzysta sporadycznie. By w każdej sytuacji czuć się komfortowo, najczęściej wybiera proste, skromne i wygodne stylizacje. Do ich skomponowania używa klasycznych elementów garderoby, które dobrze sprawdzają się w różnych zestawieniach.
 • "The Story Of My Life": Zapłakana Kurdej-Szatan

  W najbliższy piątek gośćmi czwartego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Barbara Kurdej – Szatan i jej mąż Rafał. Para przeniesie się w czasie o 30 i 60 lat. W naszym materiale wideo gwiazda serialu „W rytmie serca” opowiada o emocjach, które jej towarzyszyły podczas nagrania programu. - Patrzył na mnie tak samo i to było takie miłe. Aż miałam ochotę go zapytać - dalej będziesz mnie kochał, jak tak będę wyglądać? – wspomina wzruszona Basia. Czwarty odcinek „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już w piątek 23 marca, godzinie 22:05 w Polsacie.