InteriaTV - Barbara Kurdej-Szatan

Filmy - Barbara Kurdej-Szatan (9)

 • Martyna Wojciechowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski i Maciej Musiał zwycięzcami 19. edycji plebiscytu "Telekamery"

  Po raz 19. wręczone zostały „Telekamery” – jedne z najważniejszych nagród przemysłu telewizyjnego w Polsce. Tym razem statuetki trafiły m.in. do Martyny Wojciechowskiej, Macieja Orłosia, Dariusza Szpakowskiego i Macieja Musiała. Najlepszymi aktorami ponownie zostali okrzyknięci Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski. Czytelnicy „Tele Tygodnia” docenili także program rozrywkowy "Paranienormalni Tonight", serial „Ranczo” oraz serial fabularno-dokumentalny "Na sygnale". Nagrody przyznano w 11 kategoriach. W kategorii „Osobowość telewizyjna” – zdobywając 43 proc. głosów – zwyciężyła Martyna Wojciechowska. Podróżniczka nie kryje wzruszenia i podkreśla, że nagroda będzie ją mobilizować do dalszej pracy, wbrew wszelkim przeciwnościom losu. – Osobowość Telewizyjna. Cóż, zawsze chciałam dostać taką nagrodę przede wszystkim dlatego, że to nagroda za osobowość, nie za coś konkretnego, tylko za to, co sobą reprezentuję, jakie wartości niosą moje programy, kim jestem przez te wszystkie lata, kiedy jestem w mediach, a to już zaraz będzie 20 lat, więc całkiem spory dorobek – mówi Martyna Wojciechowska – Dziękuję, bo przecież to, co robimy, robimy dla widzów . To dzięki wam, waszemu wsparciu i zainteresowaniu wciąż mam energię, siłę i zapał do tego, żeby brać plecak i ruszać na kraniec świata i przywozić kolejne materiały . Dziennikarka przyznaje, że choć nadal zmaga się z poważną chorobą, to zrobi wszystko, by wrócić jeszcze „na kraniec świata”. Chce realizować kolejne odcinki swojego programu, poznawać ludzi, którzy mieszkają tysiące kilometrów od Polski i pokazywać ich codzienne życie.
 • Barbara Kurdej-Szatan i Natasza Urbańska? Co je łączy

  Aktorki pracowały razem nad spektaklem „Legalna blondynka” w krakowskim teatrze muzycznym Variete. Mimo że grają tam na przemian główną rolę, nie zazdrościły sobie, a praca na próbach przebiegała sympatycznie. Natasza Urbańska niedawno zaprosiła Barbarę Kurdej-Szatan na pokaz najnowszej kolekcji marki Muses na sezon jesień i zima 2015-2016.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem, ale jestem przygotowana na wszystko

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu „Legalna blondynka”. Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny. Aktorka nie miała jeszcze okazji dobrze poznać reżysera spektaklu Janusza Józefowicza, twierdzi jednak, że jest przygotowana na wszystko. Premiera musicalu w Teatrze Variete już 31 maja. – Muzyka porywa, jest tak energetyczna, tak idzie do przodu i tak mi się spodobała, że głównie dla niej i z racji tego, że jest to pierwszy teatr w Krakowie tego typu zdecydowałam się na udział w tym musicalu. Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do Krakowa, do miejsca, gdzie studiowałam. Mam tam swoje ulubione zakątki i wspomnienia – mówi Barbara Kurdej-Szatan.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność – twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień – otrzymała Telekamerę „Tele Tygodnia” oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.
 • "Dzień dobry, kocham cię!"

  Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców: albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Wolę teatr od filmu

  Barbara Kurdej-Szatan polubiła pracę na planie filmowym. Po rolach w serialach telewizyjnych przyszedł czas na główną rolę w filmie. Aktorka rozpoczęła właśnie zdjęcia do komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham cię”, w której gra jedną z głównych ról. Przyznaje jednak, że jej największą pasją pozostaje teatr. – Teatr jest dla mnie bardziej konkretny, bo wiem, na którą przychodzę, wiem, na którą mam spektakl, spektakl trwa tyle i tyle, rozkładam swoją energię odpowiednio, mobilizuję się, spektakl się kończy i wszystko jest takie jasne – mówi aktorka.
 • Barbara Kurdej-Szatan z główną rolą w filmie

  Barbara Kurdej-Szatan nie kryje satysfakcji z tego, że zagra główną rolę w komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham cię!” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Jak przyznaje, spełnia się jedno z jej zawodowych marzeń. Zdjęcia do nowej produkcji ruszyły kilka dni temu. Aktorka - znana do tej pory głównie z reklamy sieci komórkowej - teraz zadebiutuje na dużym ekranie u boku Aleksego Komorowskiego, Łukasza Garlickiego i Olgi Frycz.
 • Jolanta Kwaśniewska, Barbara Kurdej-Szatan i Beata Pawlikowska w nowym sezonie "Pytania na śniadanie"

  Siedem nowych cykli będzie można zobaczyć w telewizji śniadaniowej TVP 2 „Pytanie na śniadanie”. Wśród nich znajdzie się m.in. program kulinarny podróżniczki Beaty Pawlikowskiej oraz krótkie reportaże z treningów aktora Mikołaja Roznerskiego. Nową gwiazdą została także Barbara Kurdej-Szatan, która będzie testować zachowania mężczyzn wobec kobiet. Na antenę powróci również Jolanta Kwaśniewska.
 • Barbara Kurdej-Szatan chce nagrać płytę z mężem

  Barbara Kurdej-Szatan, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w reklamie jednej z sieci komórkowych, wyznała, że w przyszłości planuje nagrać płytę ze swoim mężem Rafałem Szatanem. Aktorka zdradziła także, że talent muzyczny niedawno ujawniła także ich córeczka Hania.