Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły - Barbara Kurdej-Szatan (133)

 • Barbara Kurdej-Szatan podpowiada młodym mamom

  Barbara Kurdej-Szatan podpowiada młodym mamom

  Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie nagranie, w którym zachęca młode matki do tego, by potwierdzały swoje kompetencje zawodowe w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. Dzięki temu łatwiej im będzie znaleźć pracę po urlopie macierzyńskim.
 • Barbara Kurdej-Szatan pokazuje ciążowy brzuch

  Barbara Kurdej-Szatan pokazuje ciążowy brzuch

  Rok 2020 obfituje w gwiazdorskie i celebryckie ciąże. Na świat przyszedł właśnie syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, dziecko urodziły Katarzyna Glinka oraz Anna Lewandowska, a w ciąży są m.in. Lara Gessler i Barbara Kurdej-Szatan.
 • Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka

  Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka

  Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu ogłosiła, że jest w, długo wyczekiwanej, drugiej ciąży.
 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?
 • Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka zelektryzowała polskie media. Aktorce i jej mężowi Rafałowi dość długo udawało się utrzymywać tę informację w tajemnicy, bo jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im z okazji ciąży gratulacje.
 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru "Party" oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!
 • Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Tak odważnie dawno nie było! Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci gorącym zdjęciem w samym bikini. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie! Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch
 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Barbara Kurdej-Szatan i jej przebieranki

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Barbara Kurdej-Szatan i jej przebieranki

  Co szykuje na ostatnią noc w roku Barbara Kurdej-Szatan, która zadebiutuje w roli prowadzącej Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020?
 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Zobaczcie kulisy nagrywania promocyjnego spotu do Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Zdjęcia - Barbara Kurdej-Szatan (28)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka

Filmy - Barbara Kurdej-Szatan (33)

 • Basia Kurdej-Szatan: Mamy imię!

  Basia Kurdej-Szatan spodziewa się swojego drugiego dziecka. Plotki o ciąży aktorki plotki pojawiały się już od dawna. Jest w 5. miesiącu i to dopiero teraz zdecydowała się o niej opowiedzieć publicznie. Wraz z mężem wybrali już imię dla dziecka, ale nie zdradzą go jeszcze. - Wybraliśmy je dość wcześnie. Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni. Jest to imię polskie - powiedziała.
 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan potrafi przegrywać

  Barbara Kurdej-Szatan opowiada o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas trwania całej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przekonuje, że była to jedna z najpiękniejszych przygód w jej życiu i zaznacza, że wcale nie jest jej przykro, że musiała uznać wyższość Damiana Kordasa w finale. "Potrafię przegrywać" - przekonuje.
 • Barbara Kurdej Szatan: Dwie blondynki w finale?

  Dwie blondyny, teraz tańczymy z braćmi - to jest śmieszne. Fajnie, jakbyśmy były razem w finale - Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że perspektywa finałowej rywalizacji w "Tańcu z Gwiazdami" z Sandrą Kubicką miałaby dodatkowy smaczek. - Tak samo jak Sandry, boję się też Damiana [Kordasa] - dodała aktorka, która awansowała do półfinału tanecznego show Polsatu.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze mogłam polegać na tacie

  Janusz Kurdej partnerował córce w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Dla obojga z nich wiązało się to z dużymi emocjami, ale i utwierdziło w przekonaniu, że zawsze, w każdej sytuacji mogą na sobie polegać. Aktorka cieszy się, że ma tak dobre relacje z rodzicami.