Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły - Barbara Kurdej-Szatan (150)

 • Katarzyna Kurdej-Mania: Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

  Katarzyna Kurdej-Mania: Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

  Starsza siostra Barbary Kurdej-Sztatan, Katarzyna, także jest aktorką. Możemy ją oglądać na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego, wspólnie z bardziej znaną siostrą współtworzy również muzyczny projekt MaKuSza.
 • Barbara Kurdej-Szatan pokazała Henia. "Piękna mama, śliczny synuś"

  Barbara Kurdej-Szatan pokazała Henia. "Piękna mama, śliczny synuś"

  Jak połączyć pracę w teatrze z opieką nad malcem? Barbara Kurdej-Szatan znalazła na to sposób. Aktorka pokazała nowe zdjęcia prosto z teatralnej garderoby, gdzie towarzyszył jej... mały Henio! "Cała mamusia" - można przeczytać w komentarzach.
 • Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie w bieliźnie!

  Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie w bieliźnie!

  Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu 2020 roku została drugi raz mamą i w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży. Teraz z okazji zbliżających się walentynek rozgrzała internet do czerwoności nowym zdjęciem!
 • Barbara Kurdej-Szatan zamieściła zdjęcia z synkiem Heniem. "Jaka słodycz"

  Barbara Kurdej-Szatan zamieściła zdjęcia z synkiem Heniem. "Jaka słodycz"

  Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim Instagramie kolejną fotografię z synem. Aktorka i mały Henio rozczulili internautów. "Jaka słodycz" - komentują fani.
 • Barbara Kurdej-Szatan zrobiła sobie tatuaże. Fani ostrzegają

  Barbara Kurdej-Szatan zrobiła sobie tatuaże. Fani ostrzegają

  ​Popularna aktorka uciekła przez zimą do Afryki i od końca grudnia odpoczywa z całą rodziną na Zanzibarze. Chętnie relacjonuje swoje wakacje na Instagramie, dzięki czemu jej fani dowiedzieli się, że gwiazda "M jak Miłość" uprawia jogging na plaży, była w lesie tropikalnym, a sylwestrową fryzurę zrobił jej mąż Rafał. W wśród zdjęć nie brakuje oczywiście takich, na których aktorka pokazuje się w kostiumach kąpielowych. I to właśnie one wywołują najwięcej emocji. Najnowsza fotografia wzbudziła jednak niepokój.
 • Barbara Kurdej-Szatan zrobiła sobie tatuaże. Może mieć problemy?

  Barbara Kurdej-Szatan zrobiła sobie tatuaże. Może mieć problemy?

  Popularna aktorka uciekła przez zimą do Afryki i od końca grudnia odpoczywa z całą rodziną na Zanzibarze. Chętnie relacjonuje swoje wakacje na Instagramie, dzięki czemu jej fani dowiedzieli się, że gwiazda „M jak Miłość” uprawia jogging na plaży, była w lesie tropikalnym, a sylwestrową fryzurę zrobił jej mąż Rafał. W wśród zdjęć nie brakuje oczywiście takich, na których aktorka pokazuje się w kostiumach kąpielowych. I to właśnie one wywołują najwięcej emocji. Najnowsza fotografia wzbudziła jednak niepokój.
 • Ale zmiana u Kurdej-Szatan. Odsłoniła tatuaże

  Ale zmiana u Kurdej-Szatan. Odsłoniła tatuaże

  ​Barbara Kurdej-Szatan przebywa aktualnie na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze, co chętnie relacjonuje w sieci. Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" publikuje w swojej internetowej galerii coraz to nowsze, gorące fotografie. Teraz gwiazda podzieliła się kolejnymi kadrami w stroju kąpielowym. Na ciele kobiety zobaczyć możemy liczne tatuaże! Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach
 • Barbara Kurdej-Szatan ostro skrytykowana. Poszło o... śpiewanie kolęd?

  Barbara Kurdej-Szatan ostro skrytykowana. Poszło o... śpiewanie kolęd?

  Barbara Kurdej-Szatan będzie gwiazdą "Wielkiego kolędowania z Polsatem". Nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu. Zarzucono jej, że śpiewa kolędy, jednocześnie popierając strajk kobiet.
 • Tadeusz Seibert i teledysk "Nie!obojętność". Barbara Kurdej-Szatan z mężem i inni goście specjalni

  Tadeusz Seibert i teledysk "Nie!obojętność". Barbara Kurdej-Szatan z mężem i inni goście specjalni

  Finalista dziesiątej edycji "The Voice of Poland" Tadeusz Seibert prezentuje teledysk do nowej piosenki "Nie!obojętność". Do współpracy zaprosił m.in. Barbarę Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana, Nicka Sincklera, Przemka Puka i Katarzynę Ptasińską.
 • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan śpiewają "Rotę". Nagranie podbija sieć

  Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan śpiewają "Rotę". Nagranie podbija sieć

  Popularna aktorka Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, wokalista Rafał Szatan zamieścili na Instagramie swoje wykonanie pieśni "Rota".

Zdjęcia - Barbara Kurdej-Szatan (28)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka

Filmy - Barbara Kurdej-Szatan (32)

 • Barbara Kurdej-Sztan: Po porodzie wracam do "M jak miłość"

 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan potrafi przegrywać

  Barbara Kurdej-Szatan opowiada o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas trwania całej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przekonuje, że była to jedna z najpiękniejszych przygód w jej życiu i zaznacza, że wcale nie jest jej przykro, że musiała uznać wyższość Damiana Kordasa w finale. "Potrafię przegrywać" - przekonuje.
 • Barbara Kurdej Szatan: Dwie blondynki w finale?

  Dwie blondyny, teraz tańczymy z braćmi - to jest śmieszne. Fajnie, jakbyśmy były razem w finale - Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że perspektywa finałowej rywalizacji w "Tańcu z Gwiazdami" z Sandrą Kubicką miałaby dodatkowy smaczek. - Tak samo jak Sandry, boję się też Damiana [Kordasa] - dodała aktorka, która awansowała do półfinału tanecznego show Polsatu.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze mogłam polegać na tacie

  Janusz Kurdej partnerował córce w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Dla obojga z nich wiązało się to z dużymi emocjami, ale i utwierdziło w przekonaniu, że zawsze, w każdej sytuacji mogą na sobie polegać. Aktorka cieszy się, że ma tak dobre relacje z rodzicami.