Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły - Barbara Kurdej-Szatan (203)

 • Barbara Kurdej-Szatan: Niesamowite uczucie

  Barbara Kurdej-Szatan: Niesamowite uczucie

  Barbara Kurdej-Szatan trzykrotnie zwyciężała w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii najlepsza aktorka, w związku z czym podczas tegorocznej gali odebrała Złotą Telekamerę.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zapełniony kalendarz

  Barbara Kurdej-Szatan: Zapełniony kalendarz

  Kalendarz zawodowy na nowy rok Barbara Kurdej-Szatan ma zapełniony już do wiosny. Dopiero w marcu będzie mogła się wybrać na zasłużone wakacje. Aktorka planuje więc wykorzystać pobyt w Zakopanem i po koncercie sylwestrowym zostać w zimowej stolicy Polski jeszcze kilka dni. Jako miłośniczka jazdy na nartach chce przede wszystkim spędzić czas na tatrzańskich stokach.
 • Świąteczne wyzwanie Barbary Kurdej-Szatan

  Świąteczne wyzwanie Barbary Kurdej-Szatan

  Te święta dla Barbary Kurdej-Szatan będą nie lada sprawdzianem. Odwiedzą ją bowiem rodzice, teściowie oraz rodzeństwo jej i męża. W sumie przy stole zasiądzie 13 osób, a ona, jako pani domu, musi jak najlepiej zadbać o wyjątkową atmosferę. To będzie swoisty rewanż za czasy, kiedy spędzali ten czas w rodzinnych domach. Aktorka podkreśla, że nie lubi zostawiać niczego na ostatnią chwilę. Bożonarodzeniowe dekoracje są już gotowe, teraz tylko trzeba się zająć świątecznym menu.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Sylwester w pracy z mężem

  Barbara Kurdej-Szatan: Sylwester w pracy z mężem

  Jednym z prowadzących Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem będzie Barbara Kurdej-Szatan. Aktorkę czeka wtedy też wyzwanie muzyczne - zaśpiewa razem z mężem Rafałem. Gwiazda ma pracującego sylwestra już od 10 lat.
 • "The Voice Kids": Znamy datę pierwszego odcinka

  "The Voice Kids": Znamy datę pierwszego odcinka

  W sobotę, 30 grudnia, TVP2 rozpocznie emisję nowego programu "The Voice Kids" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. "Dziecięcy talent-show będziemy pokazywać w soboty o godz. 20.00, czyli w obecnym paśmie 'The Voice of Poland'" - mówi Marcin Wolski, dyrektor TVP2.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie "M jak miłość", choć ogranicza ją czasowo ze względu na próby do spektaklu "Chicago". Odbywają się one w Teatrze Variété, Barbara Kurdej-Szatan dzieli więc swój czas pracy między Warszawę a Kraków.
 • Edyta Górniak znów w TVP. Znamy skład trenerski "The Voice Kids"

  Edyta Górniak znów w TVP. Znamy skład trenerski "The Voice Kids"

  Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą oceniać talenty młodych wokalistów premierowej edycji "The Voice Kids". Program poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Pierwsza edycja muzycznego show wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju.
 • Barbara Kurdej-Szatan zagra Roxy w musicalu "Chicago"

  Barbara Kurdej-Szatan zagra Roxy w musicalu "Chicago"

  Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w kolejnym spektaklu krakowskiego Teatru Variété. Tym razem zagra Roxy w musicalu "Chicago" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Gwiazda pracuje ponadto na planie nowego serialu "Recepta na miłość", w którym partnerują jej m.in. Mateusz Damięcki i Piotr Fronczewski. Premiera planowana jest na jesień tego roku.
 • Barbara Kurdej-Szatan leczy śmiechem

  Barbara Kurdej-Szatan leczy śmiechem

  Znana z promiennego uśmiechu Barbara Kurdej-Szatan oraz gwiazda polskiego dubbingu Jarosław Boberek pokazują, że śmiech jest niezwykłym lekarstwem. Oboje zagrali w spocie Fundacji "Dr Clown".

Zdjęcia - Barbara Kurdej-Szatan (54)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka
 • film.interia.pl
  Barbara Kurdej-Szatan: Legalna blodynka

Filmy - Barbara Kurdej-Szatan (22)

 • "The Story Of My Life": Zapłakana Kurdej-Szatan

  W najbliższy piątek gośćmi czwartego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Barbara Kurdej – Szatan i jej mąż Rafał. Para przeniesie się w czasie o 30 i 60 lat. W naszym materiale wideo gwiazda serialu „W rytmie serca” opowiada o emocjach, które jej towarzyszyły podczas nagrania programu. - Patrzył na mnie tak samo i to było takie miłe. Aż miałam ochotę go zapytać - dalej będziesz mnie kochał, jak tak będę wyglądać? – wspomina wzruszona Basia. Czwarty odcinek „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już w piątek 23 marca, godzinie 22:05 w Polsacie.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Niesamowite uczucie

  Barbara Kurdej-Szatan trzykrotnie zwyciężała w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii najlepsza aktorka, w związku z czym podczas tegorocznej gali odebrała Złotą Telekamerę.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zapełniony kalendarz

  Kalendarz zawodowy na nowy rok Barbara Kurdej-Szatan ma zapełniony już do wiosny. Dopiero w marcu będzie mogła się wybrać na zasłużone wakacje.
 • Świąteczne wyzwanie Barbary Kurdej-Szatan

  Te święta dla Barbary Kurdej-Szatan będą nie lada sprawdzianem. Odwiedzą ją bowiem rodzice, teściowie oraz rodzeństwo jej i męża. W sumie przy stole zasiądzie 13 osób, a ona, jako pani domu, musi jak najlepiej zadbać o wyjątkową atmosferę.