Barbara Bursztynowicz

Artykuły - Barbara Bursztynowicz (61)

 • Barbara Bursztynowicz: Blisko ludzi

  Barbara Bursztynowicz: Blisko ludzi

  Aktorka, żona, matka. Kobieta spełniona w życiu zawodowym i prywatnie. Barbara Bursztynowicz opowiedziała o tym, jak trafiła do telenoweli „Klan”, zdradziła też, że jesienią wystąpi gościnnie w serialu „Ojciec Mateusz”.
 • "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  Od 21 lat gra kobietę idealną, uosobienie spokoju, rozwagi i wyrozumiałości. Nie jest to wcale łatwe, dlatego Barbara Bursztynowicz czasami marzy, żeby jej bohaterka choć raz się… pokłóciła.
 • Barbara Bursztynowicz: Marzę o bardziej wymagających zadaniach aktorskich

  Barbara Bursztynowicz: Marzę o bardziej wymagających zadaniach aktorskich

  Dla wielu widzów już na zawsze będzie ciepłą i rodzinną Elżbietą Chojnicką z "Klanu". Barbara Bursztynowicz opowiada, co myśli o granej przez siebie bohaterce, jaki ma stosunek do gotowania i jak przygotowuje się do świąt.
 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.
 • Gdybym miała na to wpływ, byłabym babcią!

  Gdybym miała na to wpływ, byłabym babcią!

  Promienieje! Wydała pierwszą książkę, ma wymarzonego męża i kochającą córkę. Można chcieć czegoś więcej? Okazuje się, że tak!
 • Książka z felietonami gwiazdy "Klanu"

  Książka z felietonami gwiazdy "Klanu"

  Barbara Bursztynowicz znana jako Elżbieta Chojnicka z serialu "Klan", odsłania przed widzami swoje życiowe sekrety. Wspomnienia aktorki można przeczytać w książce "Jak w życiu. Felietony". We wtorek artystka pojawiła się na spotkaniu promującym książkę.

Filmy - Barbara Bursztynowicz (1)

 • Rodzinne dramaty Elżbiety w "Klanie"

  Zniknięcie córki, śmierć brata, choroba przyjaciółki i wnuka - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", opowiada o problemach swojej bohaterki i jej miesięcznym "urlopie".