Barack Obama

Synonimy:
Barac Obama, barack barack obamam joe biden baracka obama Barak Obama Obama obama baraack Obama Barack
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Barack Obama (4258)

 • Obamowie wciąż chodzą na randki

  Obamowie wciąż chodzą na randki

  Michelle i Barack Obamowie pracują nad tym, by ogień miłości w ich związku nigdy nie wygasł. Dlatego od lat starają się chodzić na wspólne randki. Kiedy zostali pierwszą parą Stanów Zjednoczonych, takie spotkania nastręczały im nie lada problemów organizacyjnych.
 • Barack Obama jeździł autem z dziurawą podłogą

  Barack Obama jeździł autem z dziurawą podłogą

  W okresie studiów na Harvardzie Barack Obama jeździł bardzo wysłużonym datsunem w kolorze... bananowożółtym. Jego przyszła żona, Michelle, podczas pierwszej przejażdżki tym autem zauważyła w jego podłodze wyżartą przez rdzę dziurę wielkości dłoni.
 • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dostali list gratulacyjny od Baracka Obamy

  Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dostali list gratulacyjny od Baracka Obamy

  Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wzbudziły wiele emocji w świecie show-biznesu. To jedna z najpopularniejszych, najbardziej lubianych par w branży. Fani, jak i wiele sławnych znajomych, składało im gratulacje i życzenia. Do tego grona dołączył sam Barack Obama z żoną, którzy wysłali do narzeczonych list.
 • Czego Barack Obama słuchał w 2017 roku?

  Czego Barack Obama słuchał w 2017 roku?

  Barack Obama podzielił się listą swoich ulubionych utworów minionego roku. Jakie piosenki gościły w odtwarzaczu byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych?
 • ​USA: Brak dowodów, że Obama polecił podsłuchiwać Trumpa

  ​USA: Brak dowodów, że Obama polecił podsłuchiwać Trumpa

  Departament Sprawiedliwości USA oświadczył w sobotę czasu lokalnego, że nie ma żadnych dowodów na to, iż podczas kampanii prezydenckiej Donald Trump był podsłuchiwany na polecenie ówczesnego prezydenta Baracka Obamy.
 • Barack Obama zaapelował o pomoc migrantom, ale w ich krajach

  Barack Obama zaapelował o pomoc migrantom, ale w ich krajach

  Były prezydent USA Barack Obama oświadczył w czwartek w rozmowie z Angelą Merkel w Berlinie, że pomoc udzielana na miejscu mieszkańcom krajów rozwijających się to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu migracji. Kanclerz broniła swej polityki uchodźczej.
 • ​Obama na wakacjach u miliardera. Kilka pytań

  ​Obama na wakacjach u miliardera. Kilka pytań

  Media społecznościowe i niespołecznościowe zostały zalane zdjęciami (i dowcipnymi przeróbkami tych zdjęć) przedstawiającymi Baracka Obamę na wakacjach w przekrzywionej czapeczce z daszkiem. To na luzackiej czapeczce skupiła się uwaga opinii publicznej, a na drugim wątku doniesień o wakacjach byłego prezydenta koncentrowano się jakby mniej: Obama z żoną gościł na prywatnej wyspie miliardera Richarda Bransona.
 • ​Barack Obama i jego związki z muzyką

  ​Barack Obama i jego związki z muzyką

  Ustępujący prezydent Barack Obama we wtorek (10 stycznia) w Chicago wygłosił swoje pożegnalne wystąpienie. Piastowanie urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych przez Obamę dobiega końca, więc to dobry czas na wszelkie podsumowania. My postanowiliśmy przypomnieć związki polityka ze światem muzyki, a tych w trakcie jego dwóch kadencji było całkiem sporo.
 • Trump oskarża Obamę o "prowokację"

  Trump oskarża Obamę o "prowokację"

  Psują się dobre do niedawna relacje między ustępującym a nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych.
 • Inauguracja prezydentury Donalda Trumpa. Nie ma chętnych na występ?

  Inauguracja prezydentury Donalda Trumpa. Nie ma chętnych na występ?

  Rozpoczęcia kadencji Donalda Trumpa może przebiegać odrobinę inaczej niż początki kadencji Baracka Obamy. Wszystko za sprawą artystów, którzy nie kwapią się, aby wystąpić na inauguracji.

Filmy - Barack Obama (50)