Barack Obama

Synonimy:
Barac Obama, barack barack obamam joe biden baracka obama Barak Obama Obama obama baraack Obama Barack
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Barack Obama (2292)

 • Ogromny atak na Twittera – ofiarami m.in. Obama, Gates i Musk

  Ogromny atak na Twittera – ofiarami m.in. Obama, Gates i Musk

  Konta Twitterowe najbardziej wpływowych ludzi świata zostały przejęte przez nieznanych sprawców. Największy atak na platformę w historii był powiązany z oszustwem dotyczącym kryptowalut.
 • Barack Obama: Odziedziczone marzenia

  Barack Obama: Odziedziczone marzenia

  "Dlaczego więc nie mogłem sobie odpuścić?" - to pytanie zadaje sobie Barack Obama, kiedy wspomina okres, w którym starał się dostać na studia. O tym, dlaczego ta decyzja późniejszego prezydenta USA była trudniejsza, niż może się to wydawać przeczytacie we fragmencie książki "Odziedziczone marzenia. Spadek po moim ojcu".
 • Michelle Obama zdradziła, jak wygląda teraz jej małżeństwo

  Michelle Obama zdradziła, jak wygląda teraz jej małżeństwo

  Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych nigdy nie miała obaw, aby szczerze mówić, o swoich przekonaniach. Dlatego podczas pobytu w programie Oprah Winfrey zdradziła, że bez dzieci, jej relacja z Barackiem Obamą, jest znacznie bardziej emocjonalna.
 • Czego Barack Obama słuchał w 2019 roku?

  Czego Barack Obama słuchał w 2019 roku?

  Koniec roku był dla Baracka Obamy niezwykle pracowity. Przynajmniej na Twitterze. Były prezydent USA opublikował tam najpierw listę swoich ulubionych filmów i książek minionego roku, a potem dorzucił jeszcze zestawienie swoich ulubionych piosenek. Jest na niej kilka utworów, które znalazły się również na jego letniej playliście.
 • Michelle Obama przeszła metamorfozę

  Michelle Obama przeszła metamorfozę

  Michelle Obama cieszy się sympatią i szacunkiem kobiet na całym świecie. Jej autobiografia pt. „Becoming. Moja historia” szybko stała się bestsellerem.
 • Obamowie wciąż chodzą na randki

  Obamowie wciąż chodzą na randki

  Michelle i Barack Obamowie pracują nad tym, by ogień miłości w ich związku nigdy nie wygasł. Dlatego od lat starają się chodzić na wspólne randki. Kiedy zostali pierwszą parą Stanów Zjednoczonych, takie spotkania nastręczały im nie lada problemów organizacyjnych.
 • Barack Obama jeździł autem z dziurawą podłogą

  Barack Obama jeździł autem z dziurawą podłogą

  W okresie studiów na Harvardzie Barack Obama jeździł bardzo wysłużonym datsunem w kolorze... bananowożółtym. Jego przyszła żona, Michelle, podczas pierwszej przejażdżki tym autem zauważyła w jego podłodze wyżartą przez rdzę dziurę wielkości dłoni.
 • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dostali list gratulacyjny od Baracka Obamy

  Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dostali list gratulacyjny od Baracka Obamy

  Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wzbudziły wiele emocji w świecie show-biznesu. To jedna z najpopularniejszych, najbardziej lubianych par w branży. Fani, jak i wiele sławnych znajomych, składało im gratulacje i życzenia. Do tego grona dołączył sam Barack Obama z żoną, którzy wysłali do narzeczonych list.
 • Czego Barack Obama słuchał w 2017 roku?

  Czego Barack Obama słuchał w 2017 roku?

  Barack Obama podzielił się listą swoich ulubionych utworów minionego roku. Jakie piosenki gościły w odtwarzaczu byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych?
 • ​USA: Brak dowodów, że Obama polecił podsłuchiwać Trumpa

  ​USA: Brak dowodów, że Obama polecił podsłuchiwać Trumpa

  Departament Sprawiedliwości USA oświadczył w sobotę czasu lokalnego, że nie ma żadnych dowodów na to, iż podczas kampanii prezydenckiej Donald Trump był podsłuchiwany na polecenie ówczesnego prezydenta Baracka Obamy.

Filmy - Barack Obama (50)