Bank Pocztowy

Artykuły - Bank Pocztowy (72)

Filmy - Bank Pocztowy (4)

 • Prezes Banku Pocztowego: Banków nie stać już na prowadzenie kont bez pobierania opłat

  Banki już nie mogą sobie pozwolić na zupełnie darmową ofertę dla klientów – uważa Tomasz Bogus, prezes Banku Pocztowego. Od 1 września również w tym banku zostały wprowadzone opłaty za prowadzenie rachunków oszczędnościowych. Prezes zapewnia, że zmiana – choć niekorzystna dla klientów, z których większość to emeryci – spotkała się z ich zrozumieniem.
 • Resort skarbu chce połączenia Banku Pocztowego z PKO BP

  Ministerstwo Skarbu Państwa włącza się w rozmowy o ewentualnym połączeniu PKO BP i Banku Pocztowego. - Nie ma uzasadnienia biznesowego, ekonomicznego, by obie te instytucje działały osobno - twierdzi minister skarbu państwa Mikołaj Budzanowski. Na razie przeciwna przejęciu jest Poczta Polska, posiadacz większościowego pakietu akcji Banku Pocztowego, który odrzucił już dwie propozycje PKO BP.
 • Przedsiębiorcy nie chcą zatrudniać, wręcz przeciwnie

  Ograniczanie produkcji przez przedsiębiorstwa, bardzo trudna sytuacja w budownictwie - to wszystko wiąże się z tym, że redukowane są miejsca pracy - mówi Newserii Monika Kurtek, główna ekonomistka Banku Pocztowego.
 • Polska gospodarka hamuje

  Hamowanie wzrostu gospodarczego w Polsce jest coraz ostrzejsze - mówi Monika Kurtek, główna ekonomistka Banku Pocztowego, oceniając najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego (źródło: Newseria).