Bank Pekao

Synonimy:
PEKAO,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Bank Pekao (599)

 • Banki kontra zerowe stopy

  Banki kontra zerowe stopy

  Zyski dwóch banków z czołówki: PKO BP i Pekao spadły o ponad jedną trzecią. Paradoksalnie w ich wyniki najmocniej uderza to, co miało być lekarstwem na gospodarcze efekty koronawirusa, czyli rekordowe obniżki stóp procentowych, które spadły niemal do zera. Będzie to najbardziej widoczne w drugiej połowie roku.
 • PeoPay KIDS ułatwia edukację finansową dzieci

  PeoPay KIDS ułatwia edukację finansową dzieci

  Kiedy zacząć uczyć najmłodszych jak gospodarować pieniędzmi? Od najmłodszych lat - twierdzą eksperci Banku Pekao. I dlatego bank ruszył właśnie z promocją pakietu PeoPay KIDS, aplikacji, a przy tym całego nowoczesnego rozwiązania cyfrowego, które ma ułatwić wprowadzenie dziecka w świat finansów. Idziemy kupić rower z PeoPay KIDS.
 • Pekao: Dokumenty podpiszesz zdalnie

  Pekao: Dokumenty podpiszesz zdalnie

  Bank Pekao rozszerzył katalog akceptowanych typów dokumentów przekazywanych w postaci elektronicznej. Uproszczeniu uległy także procesy dotyczące zdalnego kontaktu na linii bank - klient firmowy.
 • Peako SA: Marek Lusztyn złożył rezygnację

  Peako SA: Marek Lusztyn złożył rezygnację

  Marek Lusztyn złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Banku Pekao ze skutkiem od 30 czerwca br. - poinformował w poniedziałek bank. Dodano, że do tego czasu Lusztyn będzie kierował pionem zarządzania ryzykami w Pekao.
 • Działania Pekao w związku z koronawirusem

  Działania Pekao w związku z koronawirusem

  W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce, Bank Pekao S.A. wprowadza szereg działań, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i klientom. Nadrzędnym priorytetem banku w tej sytuacji jest zapewnienie ciągłości wsparcia i obsługi klientów. Ze względu na zaistniałą sytuację zarząd banku podjął decyzję o wstrzymaniu zwolnień grupowych.
 • Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Marka Lusztyna na stanowisko prezesa Banku Pekao S.A.

  Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Marka Lusztyna na stanowisko prezesa Banku Pekao S.A.

  Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Marka Lusztyna na stanowisko prezesa Banku Pekao.
 • Pekao: Plany kariery zagranicznej przyczyną rezygnacji Michała Krupińskiego

  Pekao: Plany kariery zagranicznej przyczyną rezygnacji Michała Krupińskiego

  Chęć kontynuowania kariery poza Polską jest przyczyną rezygnacji Michała Krupińskiego ze stanowiska prezesa zarządu Banku Pekao SA - poinformował bank w komunikacie. W piątek zrezygnowali także dwaj wiceprezesi Michał Lehmann i Piotr Wetmański.
 • Polska w światowej ekstraklasie eksporterów

  Polska w światowej ekstraklasie eksporterów

  Polska znajduje się w gronie 25 największych eksporterów na świecie, co sprawia, że dołączyliśmy do światowej ekstraklasy eksporterów - wynika z raportu Banku Pekao "Czy Polskę stać na globalnych czempionów". Mimo to nasz kraj stoi przed wyzwaniem utrzymania pozycji, co wymaga dużego wysiłku.
 • Pekao chce być jeszcze bardziej mobilny

  Pekao chce być jeszcze bardziej mobilny

  Pekao, trzeci co wielkości bank na rynku, zapowiada, że w drugim kwartale wprowadzi kolejne cyfrowe nowości w aplikacji mobilnej. Już teraz wprowadzone dotychczas zmiany przyniosły wymierne efekty.
 • Zysk grupy Pekao SA spadł 38 proc.

  Zysk grupy Pekao SA spadł 38 proc.

  Zysk netto grupy Banku Pekao SA w pierwszym kwartale 2019 roku spadł do 242,3 mln zł z 392,3 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w raporcie. Zysk banku okazał się zgodny z oczekiwaniami rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 243,5 mln zł.