baner

Artykuły - Baner (9)

 • Zniszczyli baner posła Ruchu Palikota. Szuka ich policja

  Policja z Dąbrowy Górniczej szuka sprawców zniszczenia baneru z wizerunkiem mieszkającego w tym mieście posła Ruchu Palikota Jerzego Borkowskiego. Poseł uważa, że akt wandalizmu miał podtekst polityczny.
 • Kara 82 tysięcy dolarów za nazistowski baner na Białorusi

  Kara 82 tysięcy dolarów za nazistowski baner na Białorusi

  Rekordową karę w wysokości 82 tysięcy dolarów wymierzył w czwartek Białoruski Związek Piłki Nożnej klubowi Dynamo Mińsk za wywieszenie przez kibiców baneru z treścią gloryfikującą nazizm. Do incydentu doszło 28 kwietnia podczas meczu ligowego.
 • Reprezentant kraju włamał się na stronę magistratu

  Policjanci z Piekar Śląskich wytropili hakera, który kilka miesięcy temu włamał się na stronę internetową piekarskiego magistratu. Sprawca - którym okazał się 19-letni mieszkaniec Warszawy, reprezentant kadry narodowej w gimnastyce sportowej - zastąpił oryginalny baner reklamowy znakiem Ruchu Chorzów.
 • Berlin: Baner z Okrągłym Stołem na budynku ambasady RP

  Wielki baner ze zdjęciem Okrągłego Stołu wisi od czwartku na fasadzie budynku dawnej polskiej ambasady w centrum Berlina.
 • Pierwszy mur runął w Gdańsku, nie w Berlinie

  Pierwszy mur runął w Gdańsku, nie w Berlinie

  Wielki transparent z hasłem w języku niemieckim "Zaczęło się w Gdańsku" oraz motywem upadających kostek domina zawisnąć ma w lutym przyszłego roku na fasadzie budynku polskiej ambasady w centrum Berlina.
 • Opole przegrało z... jerzykami

  Opole przegrało z... jerzykami

  Minister środowiska cofnął zgodę na wywieszenie przez TVP festiwalowego baneru na opolskim Urzędzie Wojewódzkim.
 • Intrygujący baner na oficjalnej stronie gry C&C 3

  Intrygujący baner na oficjalnej stronie gry C&C 3

  Wczoraj na oficjalnej stronie gry Command&Conquer 3: Tiberium Wars pojawiła się interesująca grafika reklamowa, mówiąca o jakimś wielkim wydarzeniu związanym ze wspomnianą grą.
 • Słowa papieża w reklamie piwa

  Słowa "Tutaj wszystko się zaczęło", które Jan Paweł II wypowiedział podczas wizyty w Wadowicach w 1999 roku posłużyły jako hasło reklamowe piwa.
 • Dziurawe banery

  Każdy internauta wie czym jest baner. Banery mają tę zaletę, że dość znacząco wpływają na popularyzację reklamowanych stron. W internecie są nawet systemy wymiany banerów, które mają za zadanie wyświetlać na naszej stronie reklamy do innych stron, a na tych innych stronach, nasz baner. Większość właścicieli tych systemów, wykorzystuje darmowe oprogramowanie, które zazwyczaj od samego początku jest dziurawe jak ser szwajcarski.