baletnica

Artykuły - Baletnica (10)

 • Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji - mówią polscy tancerze. O swoje prawa walczą od lat. I są gotowi iść do Trybunału Konstytucyjnego. Dziś (początek rozmów 11.30) w tej sprawie będą rozmawiać w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
 • Na baletnicę była... za wysoka

  Na baletnicę była... za wysoka

  Joanna German, czyli tytułowa bohaterka serialu "Anna German", marzyła w dzieciństwie, by zostać primabaleriną. Chodziła nawet na lekcje baletu.
 • Zbuntowana baletnica

  Zbuntowana baletnica

  W wieku piętnastu lat zdecydowała: przenoszę się do innego miasta. Sama! Cztery lata później ruszyła z psem w podróż po Europie. Zawsze chodziła własnymi ścieżkami...
 • Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Za dużo kontaktów fizycznych w pracy lub brak czasu - to najczęstsze powody rozwodów na świecie. Badania przeprowadzone przez amerykański Uniwersytet Radford wykazały, że najczęściej rozchodzą się tancerze i choreografowie.
 • CC czyli wiotka baletnica. Kosztuje 103 490 zł!

  CC czyli wiotka baletnica. Kosztuje 103 490 zł!

  Technicznie znakomite, do bólu funkcjonalne, ale nie grzeszące wdziękiem i urodą. Takie są, w dość powszechnej opinii, samochody marki Volkswagen.
 • Jak zagrała "Czarnego łabędzia"?

  Jak zagrała "Czarnego łabędzia"?

  Aby przygotować się do swojej roli, jako profesjonalna baletnica w filmie "Black Swan", Natalie Portman trenowała z Mary Helen Bowers, byłą tancerką New York City Ballet i autorką metody beautiful ballet fitness.
 • Mila Kunis baletnicą

  Mila Kunis baletnicą

  W listopadzie ruszają zdjęcia do nowego filmu Darrena Aronofsky'ego "Black Swan", w którym będziemy mogli podziwiać baletowe wyczyny Mili Kunis.
 • Rokita: Baletnica nie ma aż tak uciążliwej pracy

  Rokita: Baletnica nie ma aż tak uciążliwej pracy

  Donald Tusk za wszelką cenę chce kandydować na prezydenta, a premierem będzie Jan Krzysztof Bielecki, wszyscy o tym wiemy - twierdzi Nelly Rokita. Gość Kontrapunktu RMF FM i "Newsweeka" przyznaje też, że uwielbia Lecha Wałęsę. Były prezydent jest dla mnie symbolem wolności, solidarności i Polski - mówi posłanka PiS-u.
 • Kylie Minogue baletnicą

  Kylie Minogue baletnicą

  Kylie Minogue, popularna australijska gwiazda muzyki pop, postanowiła na moment zupełnie zmienić swój wizerunek i zadebiutowała jako baletnica. Materiał wideo, w którym występuje, zostanie wykorzystany podczas występów słynnej tanecznej grupy Rambert Dance Company.
 • Z eksportem jak z baletnicą

  Przyjęło się, że Rada Polityki Pieniężnej jest chłopcem do bicia. Za bezrobocie, słaby eksport, kiepską koniunkturę, niepogodę, koklusz i pryszczycę. W naszym kraju nie ma już bodaj ani jednego aktywisty czy działacza, który nie zwaliłby winy za całe zło świata na RPP.

Filmy - Baletnica (3)