Balaton

Artykuły - Balaton (4)

 • Balaton: Pomysł na rodzinny urlop

  Balaton: Pomysł na rodzinny urlop

  Niepowtarzalny urok tego miejsca, atrakcje dla całej rodziny oraz… korzystne ceny to największe walory Balatonu. Jak zaplanować urlop nad największym jeziorem Węgier? Na jakie atrakcje zwrócić uwagę? Jakie miejsce noclegowe wybrać?
 • Balaton Cup w piłce nożnej kobiet: Polska - Czechy 4-1

  Piłkarska reprezentacja kraju kobiet wygrała z Czeszkami 4-1 (0-0) w pierwszym meczu turnieju Balaton Cup w węgierskim Balatonfured. Bramki dla Polski: Patrycja Pożerska (62.-karny, 74.-karny, 90.), Ewa Pajor (84.).
 • Rekord w liczbie kąpiących się w gipsie

  W jeziorze Balaton pobito w sobotę rekord Guinnessa w liczbie osób kąpiących się jednocześnie w gipsie - informuje węgierska agencja MTI.
 • Węgry: Zidentyfikowano ciała 10 ofiar wypadku polskiego autokaru

  Przyczyną wypadku polskiego autokaru na Węgrzech, w którym śmierć poniosło 19 osób (w tym dwoje dzieci), a 32 zostały ranne, mogła być duża prędkość przy wjeździe na skrzyżowanie - poinformował major Ferenc Vass z węgierskiej policji. Stan rannych jest stabilny - jak poinformowała po południu pani konsul ambasady RP Teresa Notz. Spośród 19 śmiertelnych ofiar wypadku zidentyfikowano już ciała 10. Do wypadku doszło o godz. 3. nad ranem w pobliżu jeziora Balaton na Węgrzech. Autokar, który jechał trasą M-7, na rondzie skręcił w kierunku na Nygykanizsa. Wkrótce potem nagle, z nieznanej przyczyny, zjechał z drogi i przewrócił się na dach.

Filmy - Balaton (1)