bałagan

Artykuły - Bałagan (67)

 • Jak pozbyć się brokatu

  Jak pozbyć się brokatu

  ​Jest zmorą każdego rodzica. Pojawia się nagle i później jest już absolutnie wszędzie. Mowa o brokacie, tym lśniącym różnokolorowym pyłku, który uwielbiają twoje dzieci. Mówi się, że aby pozbyć się go z domu należy się wyprowadzić. Jest w tym trochę prawdy, ale to świństwo naprawdę można szybko i skutecznie wyczyścić. Są na to proste sposoby.
 • Pracowniku, zorganizuj się!

  Pracowniku, zorganizuj się!

  Pracę zaczyna od kawy, przerwy na papierosa i plotek z koleżankami z działu. Potem jeszcze sprawdzi Facebooka i odpisze na spływające maile. W końcu, gdy już zabierze się do wykonywania ważnych zadań, wpadnie kolega z naprawdę pilną sprawą, a gdy szef zapyta o projekt, zacznie gorączkowo przeszukiwać biurko. W ostatecznym rozrachunku nie zdąży niczego dokończyć, stresuje się i męczy, a pracę zabierze do domu. Jeśli czujesz, że ciebie w pracy też ogarnia chaos, najwyższy czas się zorganizować.
 • Bałagan w resorcie pracy opóźnił wypłatę pieniędzy dla zwalnianych z Fiata

  Bałagan w resorcie pracy opóźnił wypłatę pieniędzy dla zwalnianych z Fiata

  Pracownicy zwalniani z tyskich zakładów Fiata nie dostali jeszcze pieniędzy z rezerw resortu pracy. Wszystko dlatego, że ministerstwo zgubiło wniosek, który dostało w tej sprawie od Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach. Po interwencji reporterki RMF FM dokument udało się odnaleźć. Ministerstwo deklaruje, że wyjaśni sprawę i rozpatrzy ją w ekspresowym tempie.
 • Nie można prywatyzować, gdy jest bałagan

  Nie można prywatyzować, gdy jest bałagan

  - Rozumiem, że możecie sobie robić jaja (dziennikarze - PAP) przed świętami, ale nie aż takie. Nie upadajcie na głowę - to słowa wicepremiera.
 • Wreszcie! Ponad milion złotych kary za bałagan

  Wreszcie! Ponad milion złotych kary za bałagan

  - Ponad 1 mln zł kary mają zapłacić spółki PKP Intercity i Przewozy Regionalne za bałagan przy wprowadzaniu rocznego rozkładu jazdy pociągów w grudniu ub.r. - poinformował we wtorek PAP prezes Urzędu Transportu Kolejowego Krzysztof Jaroszyński.
 • Park narodowy, ziemia niczyja

  17,7 tys. hektarów obszarów chronionych w całym kraju nie ma umocowania w księgach wieczystych - ustaliła Najwyższa Izba Kontroli. W opinii NIK, brak tych wpisów może spowodować roszczenia wobec Skarbu Państwa, np. od osób prywatnych.
 • Uważaj, zmieniają ci konto!

  Uważaj, zmieniają ci konto!

  Klienci Polbanku i BZ WBK jeszcze nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że najbliższy rok może być dla nich gehenną. Oba banki są w trakcie zmiany właścicieli. I oba zmienią systemy informatyczne, co - jak uczy doświadczenie - nigdy nie przechodzi bezboleśnie.
 • Ekspert: odbieranie prezesom PKP nagród to gra pod publiczkę

  - Odbieranie prezesom spółek Grupy PKP nagród rocznych jest zagraniem pod publiczkę, ponieważ zgodnie z przepisami i tak im one nie przysługują - powiedział PAP ekspert rynku transportowego Adrian Furgalski.
 • Tajny raport po katastrofie smoleńskiej

  Tajny raport po katastrofie smoleńskiej

  Jedną z przyczyn katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem był bałagan w siłach powietrznych - wynika z tajnego raportu, który w maju trafił na biurko ministra Bogdana Klicha i szefa Sztabu Generalnego. Do raportu dotarł "Super Express".
 • Wcale nie musisz być perfekcyjna. Naucz się odpuszczać!

  Wcale nie musisz być perfekcyjna. Naucz się odpuszczać!

  Czy codziennie kładziesz się spać z wyrzutami sumienia, że nie zrobiłaś wszystkiego? Spokojnie! Nie musisz przecież być supermanką!

Filmy - Bałagan (13)