badach

Artykuły - Badach (63)

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".
 • Battlefield: Bad Company będzie serialem telewizyjnym!

  Battlefield: Bad Company będzie serialem telewizyjnym!

  Bad Company - komediowe ujęcie Battlefielda - powróci! Ale nie w formie gry, a serialu telewizyjnego.
 • Bad Piggies: Wersja PC w przyszłym miesiącu

  Bad Piggies: Wersja PC w przyszłym miesiącu

  W przyszłym tygodniu na iOS i Androidzie pojawi się Bad Piggies, czyli "następca Angry Birds" twórców oryginalnych Wściekłych Ptaków.
 • DICE pracuje nad Battlefield: Bad Company 3?

  DICE pracuje nad Battlefield: Bad Company 3?

  Kolejny przeciek z LinkedIn. Tym razem kilka osób powiązanych ze studiem DICE zdradziło na swoich profilach we wspomnianym serwisie, że było zaangażowanych w pracę nad Mirror's Edge 2 oraz Battlefield: Bad Company 3.
 • Battlefield: Bad Company 2: Producent wstydzi się za grę

  Battlefield: Bad Company 2: Producent wstydzi się za grę

  Jeden z producentów ze studia DICE nie chce patrzeć na Bad Company 2 - grę którą sam stworzył. Uważa, że wiele rzeczy można było zrobić w niej lepiej.
 • Erykah Badu: Więcej niż religia

  Erykah Badu: Więcej niż religia

  Na sobotnim koncercie w warszawskim Amfiteatrze w Parku Sowińskiego królowa neo-soulu pokazała wiele twarzy. Była szamanką w transie, uduchowioną rewolucjonistką, pocieszną łobuzką, zmysłową kocicą i najbardziej funkową dziewuchą na wschód od Missisipi jednocześnie. Bezbłędna w każdym swoim wcieleniu, dała rewelacyjny koncert.
 • Erykah Badu: Trzy koncerty w Polsce

  Erykah Badu: Trzy koncerty w Polsce

  Niedawno Erykah Badu zapowiedziała koncert w warszawskim Parku Sowińskiego, który odbędzie się 6 sierpnia. Już wiadomo, że królowa soulu wystąpi w Polsce jeszcze dwa razy: 5 sierpnia zagra w trójmiejskiej Ergo Arenie, a 7 sierpnia we Wrocławiu.
 • Erykah Badu: Nieodkryte piękno

  Erykah Badu: Nieodkryte piękno

  "Neo-soul jest martwy. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, co to było" - powiedziała kiedyś Erykah Badu, przez krytyków obwołana "Królową neo-soulu". Amerykańska wokalistka uznawana jest za jedną z najlepszych specjalistek od czarnych brzmień początku XXI wieku.
 • Poluzjanci: Nie mieliśmy parcia na szkło

  Poluzjanci: Nie mieliśmy parcia na szkło

  "Media nas nie za bardzo wspierały, my nie mieliśmy parcia na szkło i w związku z tym zespół funkcjonował na obrzeżach" - przyznaje Kuba Badach, wokalista grupy Poluzjanci.
 • Bad Company 2 w Wietnamie

  Bad Company 2 w Wietnamie

  W przygotowaniu znajduje się pierwszy obszerny dodatek do trybu multiplayer w grze Battlefield: Bad Company 2. Dzięki niemu fani otrzymają zupełnie nowy teatr działań, którym będzie Wietnam z drugiej połowy XX wieku.