Baczyński

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Baczyński (Film (2012) Reż.Kordian Piwowarski) ,

Artykuły - Baczyński (6)

 • Czesław śpiewa z Melą Koteluk, internauci zachwyceni

  Czesław śpiewa z Melą Koteluk, internauci zachwyceni

  Wspólny utwór Czesława Mozila i Meli Koteluk zbiera znakomite recenzje.
 • Majewski i Reszka laureatami nagrody im. Woyciechowskiego

  Michał Majewski i Paweł Reszka zostali laureatami Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, założyciela Radia ZET. Z kolei redaktor naczelny "Polityki" Jerzy Baczyński otrzymał nagrodę specjalną "Dziennikarz 20-lecia".
 • Bumar próbuje iść śladem Nokii

  Bumar chce zbudować centrum naukowo- -badawcze. Marzy mu się powtórzenie scenariusza fińskiego giganta.
 • Polska wg lidera PiS

  Polska wg lidera PiS

  Wybory są możliwe, w krótkim czasie, bo nie sposób rządzić Polską w trakcie nieustannej awantury. To, żeby takiej awantury nie było, wymaga od tych, którzy zawarli pakt stabilizacyjny, bardzo daleko idącej wstrzemięźliwości w słowach. Nie ma tej wstrzemięźliwości: można powiedzieć, że jest wręcz odwrotnie - mówił Jarosław Kaczyński, gość kolejnego spotkania w ramach Salonu "Polityki" w krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, rejestrowanego przez STUDIO FAKTY.INTERIA.PL
 • Pożegnanie Zygmunta Kałużyńskiego

  Pożegnanie Zygmunta Kałużyńskiego

  Wybitny krytyk filmowy i publicysta Zygmunt Kałużyński został w czwartek, 7 października, pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Pogrzeb poprzedziła msza św. w kościele św. Jozafata. Zmarłego pożegnali przyjaciele, aktorzy, dziennikarze.
 • Kolejna zagadka irackiego przetargu

  Kolejna zagadka irackiego przetargu

  Prezes Bumaru jest zdziwiony wczorajszym - formalnie niekompletnym - zapytaniem ofertowym przesłanym jego firmie przez zwycięskie, amerykańskie konsorcjum Nour. Zagadką pozostaje także fakt, dlaczego Nour szuka dostawców sprzętu dopiero teraz - po rozstrzygnięciu przetargu.

Filmy - Baczyński (1)

 • "Baczyński"

  Opowieść o legendarnym poecie oraz bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. W roli tragicznego polskiego poety - Mateusz Kościukiewicz.