Babie Doły

Artykuły - Babie Doły (11)

 • Open'er: Publiczność na scenie

  Open'er: Publiczność na scenie

  W czwartek (1 lipca) na gdyńskim lotnisku Babie Doły rozpoczęła się dziewiąta edycja Open'er Festival. Pierwszego dnia festiwalowiczom zaprezentowali się m.in. Pearl Jam, Groove Armada, Tricky czy Tinariwen.
 • Open'er 2010: pierwsze szczegóły!

  Open'er 2010: pierwsze szczegóły!

  Znamy już datę kolejnego festiwalu Open'er! Dziewiąta edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 1 - 4 lipca 2010, w Gdyni, na lotnisku Babie Doły (Kosakowo).
 • The Prodigy w Gdyni

  The Prodigy w Gdyni

  Poznaliśmy kolejnych uczestników Open'er Festival, który odbędzie się tradycyjnie w Gdyni (2-5 lipca, Lotnisko Babie Doły - Kosakowo).
 • Cztery dni Open'era

  Cztery dni Open'era

  Kolejna edycja Heineken Open'er Festival odbędzie się w dniach 2 - 5 lipca 2009 w Gdyni, na lotnisku Babie Doły (Kosakowo), a już 3 listopada rusza sprzedaż karnetów.
 • Prywatnym odrzutowcem na Open'er Festival

  Prywatnym odrzutowcem na Open'er Festival

  W czwartek, 6 lipca, na gdyńskim lotnisku Babie Doły rozpoczęła się czwarta edycja Heineken Open'er Festival. Gwiazdami pierwszego dnia imprezy, która zgromadziła wczoraj blisko 40 tysięcy fanów muzyki, byli Manu Chao, Pharrell Williams i zespół Placebo.
 • Startuje Open'er Festival 2006

  Startuje Open'er Festival 2006

  Piąta edycja plenerowej imprezy Open'er Festival, z udziałem zagranicznych i polskich gwiazd muzycznych, rozpocznie się w czwartek, 6 lipca, na lotnisku Babie Doły w Gdyni. Festiwal potrwa do 8 lipca. Swój udział zapowiedzieli m.in. Manu Chao, Pharrell Williams, Kayne West, Placebo, Franz Ferdinand, Sigur Ros, Basement Jaxx, The Streets, Scissor Sisters oraz wielu polskich wykonawców, w tym grupa Myslovitz oraz formacja Fisz Emade i Goście.
 • Open'er bez Herberta

  Open'er bez Herberta

  W programie rozpoczynającego się w przyszły czwartek, 6 lipca, Open'er Festival zaszły kolejne zmiany. Po odwołaniu występu Groove Armady okazało się, że na lotnisku Babie Doły w Gdyni zabraknie także Matthew Herberta. Eksperymentującego Anglika zastąpi brytyjski zespół Nightmares On Wax Sound System, łączący elektronikę, hip hop i jazz.
 • Kolejne gwiazdy festiwalu Open'er

  Kolejne gwiazdy festiwalu Open'er

  Nowojorski DJ Roger Sanchez i muzyk Matthew Herbert dołączyli do grona zagranicznych gwiazd, które wystąpią w ramach gdyńskiego Open'er Festival na Lotnisku Babie Doły w dniach 6-8 lipca.
 • Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  Grupy Sigur Ros, Scissor Sisters i Coldcut to kolejne zagraniczne gwiazdy, które potwierdziły swój udział na tegorocznym Open'er Festival. Przypomnijmy, że w dniach 6-8 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni wystąpią także Kanye West, Placebo, Franz Ferdinand, Manu Chao, Pharrell Williams, Basement Jaxx i The Streets.
 • Kanye West w Gdyni

  Kanye West w Gdyni

  Niezwykle popularny raper i producent Kanye West jest kolejną gwiazdą, która potwierdziła swój udział na festiwalu Open'er (6-8 lipca w Gdyni). Przypomnijmy, że na lotnisku Babie Doły pojawią się także Franz Ferdinand, Placebo, Manu Chao, Pharell Williams, The Streets i Basement Jaxx.

Filmy - Babie Doły (1)