B.O.K

Artykuły - B.O.K (79)

 • B.O.K i nowa płyta "Symetria": Zobacz tajemniczy zwiastun

  B.O.K i nowa płyta "Symetria": Zobacz tajemniczy zwiastun

  21 września do sklepów trafi koncept album "Symetria" multiinstrumentalnego składu B.O.K.
 • Rusza Slot Art Festival 2016

  Rusza Slot Art Festival 2016

  We wtorek 5 lipca rusza Slot Art Festival - pięciodniowa impreza gromadząca każdego roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku kilka tysięcy młodych, twórczych osób.
 • Recenzja B.O.K. "Labirynt Babel": Stary świat płonie

  Recenzja B.O.K. "Labirynt Babel": Stary świat płonie

  Kilka lat temu B.O.K., szukając uwagi kolejnych słuchaczy, grali dla "pustych sal, które śmiały się w twarz". Teraz ich album debiutuje na pierwszym miejscu listy OLiS. Ogrom ciężkiej pracy przyniósł swoje owoce. Jak smakują?
 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".
 • Agnieszka Grochowska u boku Gary'ego Oldmana

  Agnieszka Grochowska u boku Gary'ego Oldmana

  Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie "Child 44" wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy'ego, Gary'ego Oldmana i Noomi Rapace.
 • Kto zagra u boku Deppa?

  Kto zagra u boku Deppa?

  Gwyneth Paltrow i Ewan McGregor prowadzą rozmowy nad wspólnym występem u boku Johnny'ego Deppa w nowym kryminale Davida Koeppa zatytułowanym "Mortdecai".
 • 12-latka u boku gwiazd

  12-latka u boku gwiazd

  Mackenzie Foy, znana widzom z najsłynniejszej filmowej sagi o wampirach, wystąpi w nowej produkcji Christophera Nolana zatytułowanej "Interstellar". Film, w którym w główne role wcielą się: Anne Hathaway i Matthew McConaughey, opowiadać będzie o podróżach w czasie.
 • Z aktorem u boku? Nigdy!

  Z aktorem u boku? Nigdy!

  Talentu i urody nie można jej odmówić. W filmie "Dlaczego nie!" Anna Cieślak zagrała absolwentkę ASP, która oprócz kariery, szuka też prawdziwego uczucia. W życiu prywatnym miłość również znaczy dla niej wiele.
 • Rachel Weisz u boku Bonda?

  Rachel Weisz u boku Bonda?

  Która aktorka nie chciałaby zagrać dziewczyny Jamesa Bonda w jednym z filmów o przygodach 007? U boku najsłynniejszego agenta świata widziałaby się także Rachel Weisz, zwłaszcza że w kolejnej odsłonie serii w tę rolę ponownie wcieli się jej mąż, Daniel Craig.
 • Smutniak u boku prezydenta

  Smutniak u boku prezydenta

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak gra jedną z głównych ról w filmie "Witamy, panie prezydencie" w reżyserii Riccardo Milaniego. To opowieść o góralu, zapalonym wędkarzu, który przez pomyłkę zostaje głową państwa.