Azure

Artykuły - Azure (8)

 • Microsoft uwalnia chmurę obliczeniową w kosmos

  Microsoft uwalnia chmurę obliczeniową w kosmos

  Firma Microsoft ogłosiła ogromne inwestycje w technologie kosmiczne. Usługi Azure będą dostępne zarówno dla przyszłych misji kosmicznych, jak i konstelacji satelitów. Do ich rozwoju kluczowe jest opracowanie mobilnego centrum danych. Jako pierwsi w Polsce mieliśmy szansę poznać te plany.
 • Kamery ze sztuczną inteligencją od Sony będą korzystać z chmury Azure

  Kamery ze sztuczną inteligencją od Sony będą korzystać z chmury Azure

  Sony w ostatnim czasie zaprezentowało swoje nowe sensory do aparatów wykorzystujące sztuczną inteligencję. Okazuje się, że technologia ta będzie wykorzystywała moc dostarczoną przez usługę Azure od Microsoftu.
 • Microsoft chce ułatwić drukowanie

  Microsoft chce ułatwić drukowanie

  Amerykański gigant zaprezentował Universal Print – nową metodę umożliwiająca drukowanie z pominięciem serwerów wydruku.
 • Tajemnicze światła nad Norwegią - zaskakujący test NASA

  Tajemnicze światła nad Norwegią - zaskakujący test NASA

  Norwedzy mieli szansę obserwować bardzo nietypowy pokaz na niebie. To, co wyglądało jak „obce” światła i wywołało o niektórych popłoch, w rzeczywistości była to rakiet wystrzelona dzięki pomocy NASA.
 • Renault, Nissan i Mitsubishi wspólnie uruchamiają inteligentną chmurę

  Renault, Nissan i Mitsubishi wspólnie uruchamiają inteligentną chmurę

  Sojusz motoryzacyjny Renault-Nissan-Mitsubishi wraz z firmą Microsoft ogłosili rozpoczęcie produkcji Alliance Intelligent Cloud - nowej platformy, która umożliwia dostarczanie zintegrowanych usług w pojazdach sprzedawanych na prawie wszystkich 200 rynkach. Jest to pierwszy globalny i najbardziej ambitny program dla przemysłu samochodowego wykorzystujący technologię chmury, sztucznej inteligencji i IoT.
 • Volkswagen i Microsoft wspólnie stworzą Automotive Cloud

  Volkswagen i Microsoft wspólnie stworzą Automotive Cloud

  Niemiecki koncern motoryzacyjny wraz z gigantem z Redmond zawierają partnerstwo strategiczne. Wszystko w celu budowy Volkswagen Automotive Cloud – olbrzymiej przemysłowej chmury danych, służącej do obsługi wszystkich przyszłych pojazdów oraz usług cyfrowych.
 • Luksusowe cabrio dla czworga

  Luksusowe cabrio dla czworga

  Na rozpoczynającym się dzisiaj salonie we Frankfurcie Bentley zaprezentował wersję produkcyjną nowego Azure. Jest to luksusowy, czteromiejscowy kabriolet, który do sprzedaży trafi na wiosnę przyszłego roku.
 • Nowy Bentley bez dachu

  Nowy Bentley bez dachu

  Bentley poinformował, że na salonie w Los Angeles, który odbędzie się w styczniu przyszłego roku, zaprezentuje nowy pojazd bez dachu o nazwie Azure.