Azerowie

Artykuły - Azerowie (14)

 • Superdrapacze chmur. Azerowie chcą postawić najwyższy wieżowiec

  Superdrapacze chmur. Azerowie chcą postawić najwyższy wieżowiec

  Azerbaijan Tower - tak będzie się nazywać wysokościowiec, który stanie nieopodal Baku. Drapacz chmur będzie liczyć 1050 m wysokości, co może oznaczać, że będzie najwyższym budynkiem na świecie. Jeśli wcześniej nie wyprzedzi go inna budowla - napisał Bartłomiej Mayer w newsletterze businesstoday.pl.
 • Komorowski: Szukać obszarów współpracy z Azerami

  Komorowski: Szukać obszarów współpracy z Azerami

  Prezydent Bronisław Komorowski przekonywał na polsko-azerbejdżańskim forum gospodarczym w Baku, że trzeba szukać innych obszarów współpracy z Azerami poza sektorem paliwowym.
 • Masternak wygrywa przez techniczny nokaut z Azerem

  Masternak wygrywa przez techniczny nokaut z Azerem

  Mateusz Masternak obronił tytuł mistrza interkontynentalnego federacji IBO w wadze junior ciężkiej, pokonując przez techniczny nokaut w piątej rundzie 36-letniego Azera Alego Ismaiłowa podczas pięściarskiej gali "Olsztyn Boxing Night".
 • El. Ligi Mistrzów: Azerowie wybrali Jabulani na Lecha

  Czy piekielne upały nie sparaliżują piłkarzy Lecha Poznan w gorącym Azerbejdżanie? Lechici nie boją się temperatury i zapewniają, że do Baku przyjechali po wygraną. Dziś pierwsze spotkanie drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów między Interem Baku i Lechem Poznań.
 • El. LM: Trener Lecha wybrał skład na Azerów

  Nieco ponad godzinę piłkarze Lecha Poznań trenowali na stadionie im. Tofika Bachramowa, na którym we wtorek w meczu drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów zmierzą się z Interem Baku. Trener lechitów Jacek Zieliński zna już skład, w jakim zagra przeciwko Azerom.
 • Azerowie dają Polsce nadzieję

  Do ok. 40 mln ton ropy rocznie od 2013-2014 roku mógłby transportować znad Morza Kaspijskiego ropociąg Odessa-Brody-Płock-Gdańsk - poinformował we wtorek PAP prezes spółki Nowa Sarmatia Marcin Jastrzębski. Warunkiem jest realizacja inwestycji zgodnie z planem.
 • "Z Azerami musimy wygrywać"

  "Z Azerami musimy wygrywać"

  Pomocnik Lecha Poznań Sławomir Peszko uważa, że jeśli jego zespół chce coś znaczyć w Europie, to z drużynami z Azerbejdżanu musi wygrywać.
 • Wygrana Azerów, remis w Belgradzie

  Azerbejdżan pokonał Finlandię 1:0 w środowym spotkaniu grupy A eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy.
 • Gorące pytania po meczu z Azerami

  Gorące pytania po meczu z Azerami

  Po każdym meczu naszej reprezentacji na usta cisną się przeróżne "gorące" pytania. Zadając je i odpowiadając na nie, postaramy się podsumować kolejne występy polskiej kadry w walce o udział w finałach MŚ 2006.
 • Z Azerami z "Krzyniem"...

  Z Azerami z "Krzyniem"...

  ...czy bez? Pytanie to nurtuje nie tylko selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa, ale również wielu kibiców, którzy widzą w pomocniku Bayeru Leverkusen siłę napędową biało-czerwonych.