Aż po sufit

Artykuły - Aż po sufit (47)

 • Cezary Pazura o przyczynach porażki "Aż po sufit!"

  Cezary Pazura o przyczynach porażki "Aż po sufit!"

  Cezary Pazura nie uważa, że jest winny porażki serialu "Aż po sufit!". Jego zdaniem serial spodobał się widzom, a niska oglądalność to efekt decyzji stacji TVN o emisji serialu zarówno w telewizji, jak i na platformie TVN Player. Pazura uważa, że większość widzów wybrała platformę.
 • Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit!": Nie przypominam mojej bohaterki

  Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit!": Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie.
 • Edyta Olszówka: Kto winny porażki serialu "Az po sufit!"?

  Edyta Olszówka: Kto winny porażki serialu "Az po sufit!"?

  - Daleka jestem od obwiniania kogokolwiek za porażkę serialu "Aż po sufit!" - mówi Edyta Olszówka. Aktorka twierdzi, że nie czyta negatywnych komentarzy na temat Cezarego Pazury, nie chce bowiem się nurzać w błocie. Jej zdaniem serial nie odpowiedział po prostu na obecne potrzeby widzów. Ma jednak nadzieję, że odbiorcy dadzą mu jeszcze jedną szansę.

Zdjęcia - Aż po sufit (14)

Filmy - Aż po sufit (6)

 • Cezary Pazura o przyczynach porażki "Aż po sufit!"

  Przyczyną niskiej oglądalności serialu "Aż po sufit!" był błąd... techniczny - przekonuje gwiazda produkcji, Cezary Pazura.
 • Edyta Olszówka o serialu „Aż po sufit!”: Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie. Aktorka twierdzi, że prywatnie jest przeciwieństwem swojej bohaterki – jest bowiem bardziej skoncentrowana na sobie samej niż na innych ludziach. Bohaterami serialu stacji TVN „Aż po sufit!” są Joanna i Andrzej Domirscy – małżeństwo obchodzące właśnie 25. rocznicę ślubu. Rocznica zbiega się w czasie z powrotem dorosłych już dzieci do rodzinnego domu, w którym szukają schronienia przed problemami miłosnymi i finansowymi. Joanna, w którą wciela się Edyta Olszówka, to kobieta czuła, troskliwa i całkowicie oddana swojej rodzinie. W trudnych momentach jest niezawodną podporą dla swoich bliskich.
 • Edyta Olszówka: mam nadzieję, że widzowie dadzą jeszcze jedną szansę serialowi „Aż po sufit!”

  Daleka jestem od obwiniania kogokolwiek za porażkę serialu „Aż po sufit!” – mówi Edyta Olszówka. Aktorka twierdzi, że nie czyta negatywnych komentarzy na temat Cezarego Pazury, nie chce bowiem się nurzać w błocie. Jej zdaniem serial nie odpowiedział po prostu na obecne potrzeby widzów. Ma jednak nadzieję, że odbiorcy dadzą mu jeszcze jedną szansę. Serial „Aż po sufit!” miał być hitem jesiennej ramówki stacji TVN, a dla Cezarego Pazury szansą na odzyskanie pozycji zawodowej. Jego oglądalność maleje jednak z odcinka na odcinek – pierwszy epizod oglądało nieco ponad 1,5 mln widzów, a trzeci już blisko pięćset tysięcy mniej. Zdaniem niektórych mediów winę za porażkę serialu może ponosić nielubiany przez widzów Cezary Pazura.
 • Edyta Olszówka: Dać serialowi „Aż po sufit!” jeszcze jedną szansę