awaryjne lądowanie

Synonimy:
Awaryjne ladowanie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Awaryjne lądowanie (66)

 • ​Awaryjne lądowanie wojskowego śmigłowca

  ​Awaryjne lądowanie wojskowego śmigłowca

  Śmigłowiec W-3 Sokół z powodu awarii silnika lądował w okolicach Kałuszyna - poinformowało Dowództwo Generalne. Załodze nic się nie stało.
 • RMF24: Awaryjne lądowanie samolotu na Okęciu

  RMF24: Awaryjne lądowanie samolotu na Okęciu

  Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego na Okęciu. Maszyna lecąca z Gdańska miała uszkodzoną oponę. Informację o zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Turecki samolot awaryjnie lądował w Irlandii

  Turecki samolot awaryjnie lądował w Irlandii

  Samolot tureckich linii lotniczych, w drodze z Dallas (USA) do Stambułu, lądował awaryjnie w Irlandii.
 • RMF24: Samolot leciał z otwartymi drzwiami

  RMF24: Samolot leciał z otwartymi drzwiami

  Samolot z 163 pasażerami na pokładzie musiał zawrócić po tym, jak załoga zorientowała się, że nie można zamknąć drzwi. Maszyna była już wtedy na wysokości trzech tysięcy metrów.
 • Awaryjne lądowanie. Zabawka zablokowała toaletę

  Awaryjne lądowanie. Zabawka zablokowała toaletę

  Samolot linii Lufthansa z Bangkok do Frankfurtu n. Menem musiał awaryjnie lądować w tureckiej Ankarze.
 • Włochy: Korek od szampana przyczyną awaryjnego lądowania

  Włochy: Korek od szampana przyczyną awaryjnego lądowania

  Korek od szampana był przyczyną awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego na lotnisku Malpensa koło Mediolanu. Gdy stewardesa otwierała butelkę z trunkiem, korek z taką siłą uderzył w sufit kabiny, że wypadły maski tlenowe.
 • Modlin: Awaryjne lądowanie samolotu

  Modlin: Awaryjne lądowanie samolotu

  Awaryjne lądowanie samolotu w podwarszawskim Modlinie. Maszyna leciała z Oslo. Kapitan zgłosił konieczność lądowania, bo - jak się nieoficjalnie dowiedziało RDC - dostał zgłoszenie, że na pokładzie jest podejrzany pakunek.
 • Samolot Air Arabia lądował awaryjnie w bazie wojskowej

  Samolot pasażerski taniego przewoźnika Air Arabia wylądował w niedzielę awaryjnie w bazie wojskowej al Minhad w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) po tym jak jeden z pasażerów ostrzegł, że na pokładzie dojdzie do eksplozji - poinformowała agencja prasowa WAM.
 • Izrael: Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego

  Izrael: Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego

  Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu izraelskiej linii El Al. Maszyna, która leciała z Tel Awiwu do Pragi, została wkrótce po starcie zawrócona z powodu awarii koła. Pilotowi udało się bezpiecznie posadzić maszynę na lotnisku w Tel Awiwie.
 • Awaryjne lądowanie z niespodziewanego powodu

  Awaryjne lądowanie z niespodziewanego powodu

  Samolot zmierzający do Los Angeles lądował awaryjnie w Seattle - po tym, jak pasażerowie usłyszeli krzyki dochodzące z luku bagażowego. Po wylądowaniu okazało się, że krzyczał pracownik lotniska, który zasnął w luku po załadowaniu bagaży. Gdy się obudził, nie wiedział, gdzie jest i wpadł w panikę.

Filmy - Awaryjne lądowanie (15)

 • Awaryjne lądowanie i start z autostrady w Tennessee. Pilotowi awionetki skończyło się paliwo

  Pilot awionetki z USA był zmuszony do awaryjnego lądowania na autostradzie I-640 w pobliżu Knoxville z uwagi na brak paliwa. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli samolot. Pojawiła się także cysterna, z której zatankowano maszynę. Wkrótce potem w asyście funkcjonariuszy na motorach awionetka odleciała w dalszą drogę.
 • Balon uderzył w drzewo. Pasażerowie wyszli z wypadku bez szwanku

  Balon na gorące powietrze niespodziewanie stracił wysokość i awaryjnie lądował w Tucson w amerykańskim stanie Arizona. Mimo wysiłków trzyosobowej załogi przed przyziemieniem balon zahaczył o drzewo. Pasażerowie bezpiecznie opuścili kosz balonu. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. (STORYFUL/x-news)
 • Chwile grozy pasażerów lotu do Sydney

  Chwile grozy przeżyli pasażerowie lotu z Canberry do Sydney. Ze względu na pękniętą oponę samolot musiał zawrócić na macierzyste lotnisko. Na szczęście maszynę udało się bezpiecznie posadzić na ziemi. Do zdarzenia doszło w środę (11 września). (STORYFUL/x-news)
 • Chwile grozy na ruchliwej ulicy. Awaryjne lądowanie samolotu sportowego

  Awaryjne lądowanie małego samolotu sportowego Rand Robinson KR-2 na ruchliwej ulicy w Spanaway w stanie Waszyngton. Świadkiem tej nietypowej sytuacji był m.in. jeden z lokalnych policjantów. Nikomu nic się nie stało. Pilot - po awarii systemu paliwowego - musiał błyskawicznie zmienić trasę lotu. Z wyłączonym silnikiem szukał miejsca do bezpiecznego wylądowania. Mężczyzna zdawał sobie sprawę, że nie uda mu się dolecieć do lotniska. Policjant zawrócił za lądującym samolotem i asekurował maszynę, która pomimo sporego ruchu samochodów, bezpiecznie zatrzymała się tuż przed skrzyżowaniem. (STORYFUL/x-news)