awaryjne lądowanie

Synonimy:
Awaryjne ladowanie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Awaryjne lądowanie (132)

 • ​Awaryjne lądowanie wojskowego śmigłowca

  ​Awaryjne lądowanie wojskowego śmigłowca

  Śmigłowiec W-3 Sokół z powodu awarii silnika lądował w okolicach Kałuszyna - poinformowało Dowództwo Generalne. Załodze nic się nie stało.
 • RMF24: Awaryjne lądowanie samolotu na Okęciu

  RMF24: Awaryjne lądowanie samolotu na Okęciu

  Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego na Okęciu. Maszyna lecąca z Gdańska miała uszkodzoną oponę. Informację o zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Turecki samolot awaryjnie lądował w Irlandii

  Turecki samolot awaryjnie lądował w Irlandii

  Samolot tureckich linii lotniczych, w drodze z Dallas (USA) do Stambułu, lądował awaryjnie w Irlandii.
 • RMF24: Samolot leciał z otwartymi drzwiami

  RMF24: Samolot leciał z otwartymi drzwiami

  Samolot z 163 pasażerami na pokładzie musiał zawrócić po tym, jak załoga zorientowała się, że nie można zamknąć drzwi. Maszyna była już wtedy na wysokości trzech tysięcy metrów.
 • Awaryjne lądowanie. Zabawka zablokowała toaletę

  Awaryjne lądowanie. Zabawka zablokowała toaletę

  Samolot linii Lufthansa z Bangkok do Frankfurtu n. Menem musiał awaryjnie lądować w tureckiej Ankarze.
 • Włochy: Korek od szampana przyczyną awaryjnego lądowania

  Włochy: Korek od szampana przyczyną awaryjnego lądowania

  Korek od szampana był przyczyną awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego na lotnisku Malpensa koło Mediolanu. Gdy stewardesa otwierała butelkę z trunkiem, korek z taką siłą uderzył w sufit kabiny, że wypadły maski tlenowe.
 • Modlin: Awaryjne lądowanie samolotu

  Modlin: Awaryjne lądowanie samolotu

  Awaryjne lądowanie samolotu w podwarszawskim Modlinie. Maszyna leciała z Oslo. Kapitan zgłosił konieczność lądowania, bo - jak się nieoficjalnie dowiedziało RDC - dostał zgłoszenie, że na pokładzie jest podejrzany pakunek.
 • Samolot Air Arabia lądował awaryjnie w bazie wojskowej

  Samolot pasażerski taniego przewoźnika Air Arabia wylądował w niedzielę awaryjnie w bazie wojskowej al Minhad w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) po tym jak jeden z pasażerów ostrzegł, że na pokładzie dojdzie do eksplozji - poinformowała agencja prasowa WAM.
 • Izrael: Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego

  Izrael: Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego

  Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu izraelskiej linii El Al. Maszyna, która leciała z Tel Awiwu do Pragi, została wkrótce po starcie zawrócona z powodu awarii koła. Pilotowi udało się bezpiecznie posadzić maszynę na lotnisku w Tel Awiwie.
 • Awaryjne lądowanie z niespodziewanego powodu

  Awaryjne lądowanie z niespodziewanego powodu

  Samolot zmierzający do Los Angeles lądował awaryjnie w Seattle - po tym, jak pasażerowie usłyszeli krzyki dochodzące z luku bagażowego. Po wylądowaniu okazało się, że krzyczał pracownik lotniska, który zasnął w luku po załadowaniu bagaży. Gdy się obudził, nie wiedział, gdzie jest i wpadł w panikę.

Filmy - Awaryjne lądowanie (7)

 • Pilot nagrał katastrofę własnego samolotu

  Emerytowany pilot leciał z Virginia Beach do Birmingham z synem i jego dziewczyną, gdy nagle silnik samolotu całkowicie stracił moc, a kokpit zaczął wypełniać się dymem. Pilot zdecydował o przymusowym lądowaniu w polu. Co było dalej? Można dokładnie zobaczyć na tym niesamowitym nagraniu. Uspokajamy – wszyscy wyszli z tej katastrofy cało, chociaż chwile były dramatyczne i przerażające.
 • Awaryjne lądowanie samolotu w Dubaju

  Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego linii Emirates w Dubaju. Maszyna stanęła w płomieniach i uległa zniszczeniu. Wszyscy pasażerowie są bezpieczni i zostali ewakuowani z pokładu.
 • Awaryjne lądowanie samolotu w Dubaju

  Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego linii Emirates w Dubaju. Maszyna stanęła w płomieniach i uległa zniszczeniu. Wszyscy pasażerowie są bezpieczni i zostali ewakuowani z pokładu.
 • Awaryjne lądowanie na lotnisku w Baltimore

  Baltimore, Maryland, USA. Dziurawe opony były przyczyną awaryjnego lądowania samolotu w Baltimore. Piloci dostali informację o problemie z podwoziem zaraz po starcie, dlatego zdecydowali się od razu zawrócić na lotnisko. W samolocie pękły dwie z sześciu opon - załodze udało się bezpiecznie posadzić maszynę na ziemi na czterech oponach. Pomimo wstrząsów nikt z pasażerów nie ucierpiał. Linia lotnicza poinformowała, że piloci są wyszkoleni, aby radzić sobie w takich sytuacjach. (US CBS/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.