Biznes - awards

Artykuły - Awards (26)

 • GTC podwójnym zwycięzcą w konkursie CEE Investment and Green Building Awards 2017

  Na 7. corocznej Gali CEE Investment and Green Building Awards GTC zostało nagrodzone w dwóch wysoko cenionych kategoriach konkursu. Firma GTC została uznana "Retail Developer of the Year", a Galeria Północna zdobyła tytuł "Retail Project of the Year".
 • Semahead z dwiema nominacjami do Google Premier Partner Awards 2017

  Semahead z dwiema nominacjami do Google Premier Partner Awards 2017

  Semahead otrzymał dwie nominacje w prestiżowym konkursie Google Premier Partners Awards dla najlepszych agencji marketingowych Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wyróżnienia zostały przyznane za kampanie dla SportBazaru i Oknoplastu.
 • Kotecka: Link4 nagrodzone Effie

  Kotecka: Link4 nagrodzone Effie

  LINK4, jako jedyna spółka Skarbu Państwa, została wyróżniona w prestiżowym konkursie na najbardziej efektywną kampanię marketingową. Srebrną statuetkę Effie Awards 2017 polski ubezpieczyciel otrzymał za reklamę "Pierwszy dzwon".
 • Największe wydarzenie branży mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017 - już 8-10 marca w Krakowie!

  Największe wydarzenie branży mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017 - już 8-10 marca w Krakowie!

  Już za kilkanaście dni, 8-10 marca 2017 roku, odbędzie się największa w Polsce konferencja o mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017. Interesujące prelekcje, spora dawka wiedzy i inspiracji oraz udany networking czekają na uczestników MTC2017. 8 marca poznamy również zwycięzców konkursu Mobile Trends Awards 2016 i dowiemy się, jakie projekty zasługują na miano najlepszych w branży.
 • European Search Awards - w ten piątek mija termin wysyłania zgłoszeń

  European Search Awards - w ten piątek mija termin wysyłania zgłoszeń

  European Search Awards to nie tylko gala finałowa, podczas której nagrodzone zostaną zespoły i agencje z branży związanej z marketingiem w wyszukiwarkach. To również szansa, aby spotkać się, porozmawiać i zdobyć nowe kontakty.
 • ES-SYSTEM został doceniony

  ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, została wyróżniona tytułem ,,Budowlana Firma Roku" w prestiżowym konkursie BUILDER AWARDS.
 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!
 • Liderzy gospodarki cyfrowej w specjalnym panelu dyskusyjnym podczas Gali "e-Commerce Polska awards 2016"

  "Innowacje w gospodarce cyfrowej z punktu widzenia banków, ubezpieczycieli i liderów e-gospodarki - czy mamy szanse na cyfrowy skok do pierwszej ligi"? - to tytuł panelu dyskusyjnego, w którym wzięli udział liderzy gospodarki cyfrowej w tym reprezentanci zarządów banków i ubezpieczycieli. Panel odbył się 17 listopada podczas uroczystej Gali Konkursów: "e-Commerce Polska awards 2016" oraz "Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej", których organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej.
 • Konkurs "e-Commerce Polska awards 2016" rozstrzygnięty. Znamy laureatów IV edycji!

  Konkurs "e-Commerce Polska awards 2016" rozstrzygnięty. Znamy laureatów IV edycji!

  17 listopada w hotelu Novotel Centrum Warszawa, odbyła się uroczysta Gala Konkursu "e-Commerce Polska awards 2016", którego organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej. W IV edycji wręczono 18 nagród głównych oraz dwie nagrody przyznane przez konsumentów w kategorii: Najlepsza obsługa klienta. Wszyscy nominowani otrzymali wyróżnienia.
 • Finał konkursu Benzinga Fintech Awards – główna nagroda

  W nawiązaniu do raportu z dnia 24 maja 2016 roku 11/2016 Zarząd informuje, że EFIX Dom Maklerski S.A. za swój projekt Exeria zdobył główną nagrodę w konkursie Benzinga Fintech Awards (odpowiednik filmowych Oskarów). Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”. Osoby reprezentujące spółkę:Tomasz Korecki - Prezes Zarządu