awans

Artykuły - Awans (1638)

 • GKS Katowice odpalił w najważniejszym momencie sezonu: 11 bramek w trzech ostatnich meczach

  GKS Katowice odpalił w najważniejszym momencie sezonu: 11 bramek w trzech ostatnich meczach

  GKS Katowice wraca do I ligi. W Katowicach szaleństwo! Przykład Arkadiusza Woźniaka pokazuje, że warto dać piłkarzowi szansę mimo poważnego błędu jaki wcześniej popełnił. Wtedy chce zrobić wszystko żeby odkupić przewinienie. Woźniak z nawiązką odkupił...
 • Święto w Chorzowie: Ruch awansował do II ligi po 16. zwycięstwie z rzędu!

  Święto w Chorzowie: Ruch awansował do II ligi po 16. zwycięstwie z rzędu!

  Świetna atmosfera na Cichej! Nic dziwnego: Ruch Chorzów wywalczył ligowy awans po raz pierwszy od... czternastu lat. W 2007 roku świętował powrót do ekstraklasy a potem tylko już się obsuwał w krajowej hierarchii. Czas na zmianę kursu. Niebiescy - po dwóch sezonach - wracają na trzeci poziom rozgrywek. Przesądziło o tym zwycięstwo z rezerwami Miedzi Legnica. Szesnaste z rzędu!
 • Awanse i podwyżki w oczach Polaków. Warto doceniać pracownika

  Awanse i podwyżki w oczach Polaków. Warto doceniać pracownika

  ​Podwyżki, premie i awanse to według Polaków zdecydowanie najlepsze formy docenienia ich pracy przez przełożonych - wynika z najnowszego raportu Pracuj.pl. Według badań, rozwój kariery i wzrost zarobków są ważne szczególnie dla osób z młodszych pokoleń, często gotowych w tym celu do zmiany specjalizacji. Niezależnie od wieku, Polacy stawiają jednak wyraźną granicę między życiem prywatnym, a zawodowym.
 • Gdy awans okazuje się porażką

  Gdy awans okazuje się porażką

  Szybki awans wydaje się upragnioną przez wielu pracowników ścieżką kariery, jednak nie zawsze "skok w górę" w firmowej hierarchii przynosi korzyści przedsiębiorstwu i samemu awansowanemu.
 • Bariery kariery – dlaczego nie osiągamy sukcesu w pracy?

  Bariery kariery – dlaczego nie osiągamy sukcesu w pracy?

  Sukces zawodowy to cel, do którego dąży większość z nas. Jednak dla każdego może on oznaczać coś innego – wysokie stanowisko, dobre zarobki, uznanie w branży, kariera naukowa, własna firma. A jeśli mimo starań i nakładów wymarzony sukces nie nadchodzi dopada nas zwątpienie. Co sprawia, że nasza kariera stoi w miejscu?
 • Awans w rankingu światowym. Polska na 42. miejscu w Indeksie Wolności Gospodarczej

  Awans w rankingu światowym. Polska na 42. miejscu w Indeksie Wolności Gospodarczej

  Wskaźnik wolności gospodarczej w Polsce wynosi 68,6 pkt, co plasuje nasz kraj na 42. pozycji wśród gospodarek świata - takie wnioski płyną z ogłoszonego dzisiaj Indeksu Wolności Gospodarczej The Heritage Foundation i Wall Street Journal. Jest to awans aż o 8 miejsc w stosunku do ubiegłego roku.
 • Awans na specjalistę to o 60 proc. wyższa pensja

  Awans na specjalistę to o 60 proc. wyższa pensja

  W 2013 roku połowa pracowników szeregowych zarabiała od 2000 do 3500 zł. Mediana, czyli wartość, dla której połowa badanych otrzymywała płacę wyższą, a połowa niższą, wyniosła 2600 zł. Specjaliści otrzymywali o 60 proc. wyższe wynagrodzenia od pracowników szeregowych - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego w 2013 roku przez Sedlak & Sedlak.
 • Szczęściologia w biznesie

  Szczęściologia w biznesie

  Awans może być początkiem końca kariery, a utrata pracy - zapowiedzią sukcesów. Bo nie tyle okoliczności nadają kierunek naszemu życiu, ile to, jak reagujemy na zrządzenia losu.
 • "Rzeczpospolita": Awans sporo po pięćdziesiątce

  "Rzeczpospolita": Awans sporo po pięćdziesiątce

  Jeśli starszy pracownik ma wieloletnie doświadczenie w biznesie, szybciej awansuje, niż straci pracę - czytamy w "Rzeczpospolitej".
 • Dlaczego Kopciuszek nie awansuje, a Macocha zagarnia premię?

  Dlaczego Kopciuszek nie awansuje, a Macocha zagarnia premię?

  Która z nas nie zna bajki o Kopciuszku? Oj, podejrzewam, że niektóre z nas znają ją aż za dobrze. Jako dzieci uwielbiałyśmy ten świat, gdzie dobro zwycięża, a zło zostaje pokonane. Niejedna chciała być księżniczką, przymierzała balowe suknie, marzyła o księciu na białym koniu i życiu długim, szczęśliwym w pięknym zamku za siedmioma górami...

Filmy - Awans (4)