Avengers: Koniec gry

Artykuły - Avengers: Koniec gry (20)

 • ​Avengers: Koniec gry - pożegnajmy się jeszcze raz [recenzja Blu-Ray]

  ​Avengers: Koniec gry - pożegnajmy się jeszcze raz [recenzja Blu-Ray]

  "Avengers: Koniec gry" ukazuje się na nośnikach DVD i Blu-Ray jako najbardziej dochodowe dzieło w historii kinematografii. Produkcję będącą zwieńczeniem ponad dekady opowieści umiejscowionych w świecie Marvela należy jednak uważać za coś więcej, niż tylko film.
 • Spider-Man nie spotka już Avengers?

  Spider-Man nie spotka już Avengers?

  Zanosi się, że Spider-Man - przynajmniej na jakiś czas - opuści kinowe uniwersum Marvela. W ostatnich tygodniach przedstawiciele wytwórni Sony, która ma prawa do postaci Człowieka-Pajaka, oraz Disney'a debatowali nad warunkami przedłużenia umowy, która obowiązywała od 2015 roku. Niestety, nie udało im się dojść do porozumienia.
 • James Cameron gratuluje twórcom "Avengers: Koniec gry"

  James Cameron gratuluje twórcom "Avengers: Koniec gry"

  W przedostatni weekend lipca 2019 roku "Avengers: Koniec gry" został oficjalnie najbardziej kasowym filmem w historii kina. Od prawie dziesięciu lat ten tytuł należał do "Avatara" Jamesa Camerona. Uznany reżyser pogratulował twórcom komiksowego widowiska.
 • "Avengers: Koniec gry" to najlepiej zarabiający film wszech czasów!

  "Avengers: Koniec gry" to najlepiej zarabiający film wszech czasów!

  Już nie "Avatar", a "Avengers: Koniec gry" jest najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Dokładne wyliczenia będą znane po tej niedzieli, 21 lipca, ale już jest pewne, że zmienia się lider światowego box office'u.
 • Ile Robert Downey Jr. zarobił na "Avengers: Koniec gry"? Suma przytłacza

  Ile Robert Downey Jr. zarobił na "Avengers: Koniec gry"? Suma przytłacza

  75 milionów dolarów - taka kwota wpłynęła na konto Roberta Downey'a Jr. dzięki jego udziałowi w widowisku "Avengers: Koniec gry".
 • "Avengers: Koniec gry" znowu w kinach! Są dodatkowe sceny

  "Avengers: Koniec gry" znowu w kinach! Są dodatkowe sceny

  Już od 12 lipca na fanów komiksów Marvela w sieciach Cinema City i Multikino czeka niespodzianka - ostatnia szansa na obejrzenie finałowej części "Avengers: Koniec gry" z bonusowymi scenami.
 • Gwiazda "Avengers: Koniec gry" prosi: Nie prześladujcie mnie

  Gwiazda "Avengers: Koniec gry" prosi: Nie prześladujcie mnie

  Lexi Rabe, która w "Avengers: Koniec gry" wcieliła się w córkę Tony'ego Starka, zamieściła w internecie film, w którym prosi fanów o nieprześladowanie jej oraz jej najbliższych. "Mam tylko siedem lat" - mówi.
 • Kiedy poznamy dalsze plany Marvela?

  Kiedy poznamy dalsze plany Marvela?

  Według nieoficjalnych informacji ekipa twórców i aktorów związanych z kinowym uniwersum Marvela pojawi się na tegorocznym Comic-Conie w San Diego. Przypuszcza się, że wtedy poznamy oficjalne tytuły nadchodzących produkcji superbohaterskich.
 • "Avengers: Koniec gry": Kluczowa scena filmu była improwizowana

  "Avengers: Koniec gry": Kluczowa scena filmu była improwizowana

  Fabuła filmu "Avengers: Koniec gry" była do dnia premiery utrzymywana w tajemnicy. Teraz aktorzy publikują zdjęcia zza kulis i dzielą się anegdotami z planu. Tom Holland, który wcielił się w Spider-Mana, zdradził, że jedna z kluczowych scen finału filmu była improwizowana przez aktorów. Uwaga, spoilery!
 • Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Jon Favreau rozpoczął kampanią oscarową na rzecz nominacji dla Roberta Dwoney'a Jr. za rolę Tony'ego Starka w superprodukcji "Avengers: Koniec gry". "Ma mój głos" - mówi reżyser "Iron Mana", "Księgi dżungli" i "Króla lwa".