Avatar

Artykuły - Avatar (88)

 • "Avatar 2": Specjalny pokaz pierwszych fragmentów filmu

  "Avatar 2": Specjalny pokaz pierwszych fragmentów filmu

  W Nowej Zelandii trwają zdjęcia do kilku kontynuacji „Avatara” Jamesa Camerona. Jedną z osób będących na planie jest producent filmu, Jon Landau. Za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym Instagram dzieli się on z fanami postępami w pracy nad filmem. Jak się okazuje, niemal ukończonych jest już kilka scen, które podczas specjalnego pokazu zobaczyli członkowie ekipy filmu.
 • Nowe części "Avatara" i "Gwiezdnych wojen" przełożone o rok

  Nowe części "Avatara" i "Gwiezdnych wojen" przełożone o rok

  Pandemia COVID-19 nie odpuszcza. Odczuwają to kina, którym - pomimo ponownego otwarcia - brakuje nowego repertuaru. Po przełożeniu na czas nieokreślony premiery najnowszego filmu Christophera Nolana "Tenet", kolejne tytuły zmieniają daty swoich premier. Wśród nich są kręcone aktualnie w Nowej Zelandii kolejne części "Avatara" oraz kolejne odsłony kosmicznej sagi "Gwiezdne wojny".
 • Znamy szczegóły fabuły sequela "Avatara"

  Znamy szczegóły fabuły sequela "Avatara"

  Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wznawia prace ekipa realizująca w Nowej Zelandii zdjęcia do kontynuacji drugiego najbardziej kasowego filmu wszech czasów, czyli „Avatara” Jamesa Camerona. Zanim wstrzymano zdjęcia, twórcy pracowali jednocześnie nad przynajmniej trzema kolejnymi odsłonami serii, które mają debiutować w kinach co dwa lata aż do 2027 roku.
 • Kate Winslet na zdjęciu z kolejnej części "Avatara"

  Kate Winslet na zdjęciu z kolejnej części "Avatara"

  Jak na produkcję, która według wielu szacunków ma kosztować miliard dolarów, twórcy powstających równocześnie filmów „Avatar 2” i „Avatar 3” nie rozpieszczają materiałami z planu. Na oficjalnych kontach filmu w serwisach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć czworo występujących w filmie aktorów. Wśród nich nowi w obsadzie Kate Winslet i Cliff Curtis.
 • Twórcy kontynuacji "Avatara" i serialu "Władca pierścieni" mogą wrócić do pracy

  Twórcy kontynuacji "Avatara" i serialu "Władca pierścieni" mogą wrócić do pracy

  9 maja to dzień, w którym w Nowej Zelandii nie zanotowano ani jednego przypadku zarażenia koronawirusem. To dobra wiadomość dla twórców sequeli „Avatara” oraz serialu „The Lord of the Rings”. To właśnie w Nowej Zelandii trwały zdjęcia do obydwu produkcji, zanim został wstrzymane z powodu pandemii.
 • "Avatar" ponownie najbardziej kasowym filmem wszech czasów?

  "Avatar" ponownie najbardziej kasowym filmem wszech czasów?

  Kolejnym niespodziewanym skutkiem pandemii koronawirusa może być zmiana na szczycie listy najbardziej dochodowych filmów w historii. Aktualnie pierwsze miejsce zajmuje na niej film „Avengers: Koniec gry”. Tuż za nim jest „Avatar”. Teraz oba te filmy trafią do repertuaru ponownie otwartych kin w Chinach.
 • Jednocześnie powstają cztery części "Avatara"

  Jednocześnie powstają cztery części "Avatara"

  To produkcja na niespotykaną dotąd skalę. James Cameron pracuje obecnie nad czterema kolejnym częściami kultowego "Avatara". Każda z nich jest na różnym etapie produkcji. "Próbowałem się w tym połapać, ale dałem sobie spokój" - mówi dla portalu "The National" Stephen Lang, który ponownie wciela się w nich w pułkownika Quaritcha.
 • James Cameron zaprezentował grafiki promujące film "Avatar 2"

  James Cameron zaprezentował grafiki promujące film "Avatar 2"

  O kontynuacji "Avatara" wiadomo niewiele więcej poza tym, że kiedyś powstanie. I choć drugiej części legendarnego filmu nie doczekamy się wcześniej niż pod koniec 2021 roku, James Cameron wciąż podsyca zainteresowanie tą produkcją. Tym razem pojawił się w Las Vegas na prezentacji, podczas której zaprezentował kilka grafik z powstającego właśnie filmu "Avatar 2".
 • Jamec Cameron pogratulował twórcom "Avengers: Koniec gry"

  Jamec Cameron pogratulował twórcom "Avengers: Koniec gry"

  Do niedawna "Titanic" Jamesa Camerona był drugim najbardziej dochodowym filmem w historii kina. W ostatnich dniach spadł na trzecie miejsce. Wszystko z powodu premiery i niebotycznych zysków "Avengers: Koniec gry". Reżyser zdobywcy 11 Oscarów, James Cameron, pogratulował twórcom superbohaterskiego widowiska.
 • Disney zapowiada nowe filmy z Avatara, Marvela i Gwiezdnych wojen

  Disney zapowiada nowe filmy z Avatara, Marvela i Gwiezdnych wojen

  Disney, w którego w skład wchodzą także wytwórnie powiązane z Foxem, ujawnił daty premier na najbliższe lata. Jest sporo niespodzianek, kolejne części lubianych franczyz, a kilka filmów zostało skasowanych.

Zdjęcia - Avatar (19)

Filmy - Avatar (1)