na drogach - autostrada

Synonimy:
Aotostrada, autosrada autostarda autostrarda
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Autostrada (23)

 • ​Autostrada A1 odblokowana w kierunku Częstochowy

  ​Autostrada A1 odblokowana w kierunku Częstochowy

  Udrożniony został ruch na autostradzie A1 w kierunku Częstochowy między Tuszynem a Piotrkowem Trybunalskim - w miejscu, w którym rano doszło do jednego z karamboli z udziałem kilkudziesięciu aut - poinformowała PAP rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka.
 • Wypadek na A2: Samochód stanął w poprzek drogi

  Wypadek na A2: Samochód stanął w poprzek drogi

  Na autostradzie A2, w województwie lubuskim, doszło do wypadku. 1 osoba jest ranna.
 • Zderzyły się cztery auta, w tym trzy radiowozy

  Zderzyły się cztery auta, w tym trzy radiowozy

  Zablokowany jest jeden pas autostrady A2 przy wjeździe do Warszawy. Doszło tam do kolizji trzech nieoznakowanych samochodów policyjnych i auta, które funkcjonariusze próbowali zatrzymać. O sprawie informuje RMF FM.
 • Wypadek na obwodnicy autostradowej A8 w stronę A4

  Wypadek na obwodnicy autostradowej A8 w stronę A4

  Po wypadku zablokowana została w poniedziałek wieczorem autostradowa obwodnica Wrocławia A8 w stronę autostrady A4 i w kierunku na Kłodzko oraz Kudowę Zdrój. Pojazdy powinny zjeżdżać z A8 do centrum Wrocławia, gdyż na obwodnicy utworzył się kilkukilometrowy korek.
 • Dolnośląskie: Wypadki na autostradzie A4

  Dolnośląskie: Wypadki na autostradzie A4

  Autostrada A4, która po wypadku była w niedzielę po południu zablokowana pomiędzy węzłem Brzezimierz a węzłem Wrocław Wschód, jest już przejezdna.
 • Korek na autostradzie A2 w kierunku Świecka

  Korek na autostradzie A2 w kierunku Świecka

  Ok. 40 minut oczekują kierowcy na autostradzie A2 w punkcie poboru opłat Tarnawa w kierunku na Świecko - poinformowała rzecznika półki Autostrada Eksploatacja Renata Rychlewska.
 • Wypadek na autostradzie A4

  Wypadek na autostradzie A4

  Po zderzeniu auta osobowego z ciężarówką przewożącą żwir zablokowana jest w piątek po południu autostrada A4 w kierunku Wrocławia w okolicach Legnickiego Pola (woj. dolnośląskie).
 • W 2015 r. łatwiejszy przejazd z autostrady A4 na północ

  W 2015 r. łatwiejszy przejazd z autostrady A4 na północ

  Nieco ponad 40 mln zł brutto będzie kosztować budowa 4,3-km odcinka drogi wojewódzkiej, dzięki któremu dojazd z węzła autostrady A4 w Brzesku do drogi prowadzącej na północ Polski będzie łatwiejszy. Inwestycja ma być gotowa na wiosnę 2015 r.
 • Trwa spór o zakaz wjazdu ciężarówek na odcinek A4

  Trwa spór o zakaz wjazdu ciężarówek na odcinek A4

  Tarnów jest za utrzymaniem zakazu ruchu ciężarówek na autostradzie A4 między Szarowem i Tarnowem w Małopolsce. Zniesienia tego zakazu domagają się z kolei przedstawiciele miejscowości leżących na trasie drogi krajowej nr 94, którą obecnie jeżdżą tiry omijające autostradę.
 • Miał 3,5 promila i jechał pod prąd A2

  Miał 3,5 promila i jechał pod prąd A2

  Dwie osoby zostały ranne w wypadku, który spowodował pijany kierowca na autostradzie A2. Mężczyzna jechał pod prąd, taranując jadące z przeciwka samochody.