autostrada

Synonimy:
Aotostrada, autosrada autostarda autostrarda
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Autostrada (304)

Filmy - Autostrada (42)

 • Tornado przeszło przez środek autostrady. Niemal zmuchnęło samochód

  Tornado przeszło przez drogę szybkiego ruchu w Whitemarsh Island, w stanie Georgia. Silny wiatr przesuwał samochody oraz zdmuchiwał słupki ostrzegawcze. Według lokalnych mediów, tornado uszkodziło kilka budynków, w tym szkołę podstawową. Nie informowano o ofiarach czy rannych. (STORYFUL/x-news)
 • Zagubiony wielbłąd uciekł z cyrku

  Zagubiony wielbłąd uciekał przed samochodami po moskiewskiej autostradzie. Zwierzę prawdopodobnie uciekło z cyrku. Wielbłąd spowodował ogromną konsternację wśród kierowców, którzy nie spodziewali się zwierzęcia na swojej drodze. Nie obeszło się bez awaryjnego hamowania. Kierowcy chcąc ominąć spłoszonego wielbłąda, lawirującego między autami, doprowadzili do kilku stłuczek. Nikomu nic się nie stało. (RUPTLY/x-news)
 • Niebezpieczna sytuacja na autostradzie

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na Outer Ring Road w St. John’s. Kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i zaczął się ślizgać po mokrej drodze. W ostatniej chwili uniknął jednak zderzenia z nadjeżdżającym z tyłu pojazdem. Pasażer przyznał, że kierowca jechał za szybko i to była przyczyna zdarzenia. (STORYFUL/x-news)
 • Szokujący widok na autostradzie! Szok!

  Mężczyzna jadąc autostradą natknął się na szokujący widok! Zobaczcie sami.