autostrada

Synonimy:
Aotostrada, autosrada autostarda autostrarda
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Autostrada (304)

Filmy - Autostrada (54)

 • Źle zabezpieczony kosz na śmieci spadł na przednią szybę samochodu

  1 grudnia Kathy Lanham jechała autostradą w Dallas, gdy niespodziewanie na przednią szybę jej samochodu spadł... kosz na śmieci. Przedmiot ewidentnie został źle zabezpieczony przez kierowcę pickupa. W pewnym momencie, przy dużej prędkości, wyleciał on w górę i pechowo spadł właśnie na samochód Lanham. Poza rozbitą przednią szybą pojazd nie został bardziej uszkodzony. (STORYFUL/x-news)
 • Święty Mikołaj zgubił zaprzęg? Stado reniferów zagrodziło drogę na kanadyjskiej autostradzie

  Nietypową przeszkodę na drodze napotkał kanadyjski kierowca. Podczas podróży Autostradą transkanadyjską przez Nową Fundlandię natrafił na stado reniferów, które poruszało się po jezdni. Dopiero sygnał klaksonu przepędził zwierzęta na pobocze. (STORYFUL/x-news)
 • Groźna sytuacja na autostradzie. Kierowca miał pecha

  Kevin Hoffer może mówić o wielkim pechu. W niedzielę (25 listopada) tuż po wjechaniu na autostradę w Kalamazoo w stanie Michigan, pług zepchnął z wiaduktu śnieg wprost na jego samochód. W konsekwencji rozbita została przednia szyba jego Jeepa Cherokee. (STORYFUL/x-news)
 • Bez przedniej opony po autostradzie. Szczyt głupoty?

  Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się jeden z kierowców w Anglii, który podróżował autostradą nr 55 w hrabstwie Lancashire bez... lewej przedniej opony. Policja, która otrzymała kilka zgłoszeń od zaniepokojonych uczestników ruchu, zatrzymała mężczyznę. (STORYFUL/x-news)