Autosport

Artykuły - Autosport (9)

 • "Autosport": Robert Kubica opuścił szpital w Mantui

  "Autosport": Robert Kubica opuścił szpital w Mantui

  Robert Kubica, który w środę złamał kość piszczelowej prawej nogi, a w piątek przeszedł operację, w poniedziałek wyszedł ze szpitala w Mantui, gdzie przeprowadzono zabieg - poinformował fachowy portal internetowy "Autosport".
 • Renault odpiera zarzuty Raikkonena

  Renault odpiera zarzuty Raikkonena

  Szef stajni Renault Eric Boullier jest zaskoczony zarzutami, które pod adresem francuskiego teamu kieruje Kimi Raikkonen. Fin w jednym z wywiadów ostro zaprotestował przeciwko wiązaniu jego nazwiska z teamem Renault, i że nigdy nie zamierzał wracać do F1, a cała sytuacja to medialny show nakręcony przez Francuzów.
 • Szef Renault: Notowania Pietrowa wyraźnie spadły

  Szef Renault: Notowania Pietrowa wyraźnie spadły

  Kimi Raikkonen jest bliski powrotu do Formuły 1. Fin, który obecnie ściga się w rajdach samochodowych, poważnie zastanawia się nad ofertą zespołu Renault - poinformował prestiżowy serwis Autosport.
 • "Autosport": Kubica zastąpi Massę w Ferrari

  "Autosport": Kubica zastąpi Massę w Ferrari

  W Formule 1 Brazylijczyka Felipe Massę w ekipie Ferrari zastąpi w przyszłym roku Robert Kubica, aktualnie kierowca zespołu Renault - poinformował brytyjski magazyn motoryzacyjny "Autosport".
 • Kubica lepszy od mistrza F1

  Kubica lepszy od mistrza F1

  Tego się nikt w Polsce nie spodziewał! Robert Kubica został uznany najlepszym kierowcą 2008 roku nawet przez Brytyjczyków, którzy wydają prestiżowy magazyn "Autosport" . W corocznym rankingu "Autosport Top 50" Polak zdystansował m.in. mistrza świata F1 Lewisa Hamiltona i pięciokrotnego rajdowego mistrza świata Sebastiena Loeba.
 • Puchar dla Karolina Autosport w DSMP

  Puchar dla Karolina Autosport w DSMP

  W piątek, 21 maja na torze Poznań zainaugurowany został kolejny sezon w wyścigach samochodowych w Polsce. Dużą atrakcją była zupełnie nowa dyscyplina w naszym kraju - po raz pierwszy w historii rozegrano wyścigi długodystansowe.
 • Karolina Autosport po Brnie

  Karolina Autosport po Brnie

  Świąteczny, przedłużony weekend zespół Karolina Autosport spędził na torze wyścigowym w Brnie, gdzie miały miejsce doroczne zawody Jarni Cena Brna (Brno Spring Prix).
 • Puchar Hondy Civic: Karolina Autosport bez sukcesu

  Puchar Hondy Civic: Karolina Autosport bez sukcesu

  W sobotę, 17 kwietnia na niemieckim torze Nurburgring odbyła się II runda serialu wyścigowego BF Goodrich Langstreckenmeisterschaft, w ramach którego rozgrywany jest również Puchar Hondy Civic Type-R.
 • Karolina Autosport słabo na Nurburgring

  Karolina Autosport słabo na Nurburgring

  16 zespołów wzięło udział w wyścigu 53 ADAC-Westfalenfahrt inaugurującym serial wyścigów długodystansowych Pucharu Hondy Civic Type-R na niemieckim torze Nurburgring. Wśród nich znalazł się - po raz pierwszy - także polski team w składzie Karolina Czapka / Paweł Hildebrański.