Autosan

Artykuły - Autosan (37)

 • PGE chce przejąć Autosan. Przyjrzeliśmy się wynikom finansowym spółki

  PGE chce przejąć Autosan. Przyjrzeliśmy się wynikom finansowym spółki

  Jarosław Kaczyński powiedział w sobotę w Sanoku, że do przejęcia spółki Autosan, lokalnego producenta autobusów, przymierza się Polska Grupa Energetyczna. Według prezesa PiS sfinalizowanie transakcji trochę potrwa, ale sprawa jest zaawansowana. W jaką spółkę zaangażuje się PGE?
 • RMF: Jest nowy przetarg na autobusy dla wojska. Z myślą o Autosanie obniżono wymagania?

  RMF: Jest nowy przetarg na autobusy dla wojska. Z myślą o Autosanie obniżono wymagania?

  Jest kolejny przetarg na autobusy dla polskiego wojska - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Szansy na udział w poprzednim postępowaniu pozbawiła się spółka Autosan, która ofertę złożyła z 20-minutowym opóźnieniem. Z ustaleń dziennikarzy RMF wynika, że w obecnym przetargu nieznacznie obniżono warunki, które musi spełniać 28 zamawianych autokarów.
 • RMF FM: CBA wszczęło analizę przedkontrolną w Autosanie

  RMF FM: CBA wszczęło analizę przedkontrolną w Autosanie

  RMF FM informuje, że Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło analizę przedkontrolną w sprawie przetargu na autokary dla wojska w firmie Autosan.
 • Autosan podpisał pierwszy kontrakt po nacjonalizacji

  Autosan podpisał pierwszy kontrakt po nacjonalizacji

  Autosan podpisał we wtorek pierwszy kontrakt na dostawę autobusów, po przejęciu upadłej spółki przez konsorcjum firm z Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Fabryka dostarczy 15 krótkich pojazdów za blisko 15 mln zł dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.
 • Rząd ma plan. Polska będzie potęgą w produkcji autobusów

  Rząd ma plan. Polska będzie potęgą w produkcji autobusów

  Polska powinna zaistnieć w nowej rewolucji przemysłowej i rozpocząć produkcję na światową skalę autobusów i samochodów o napędzie elektrycznym - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie" wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki.
 • Autosan ma nowego właściciela

  Autosan ma nowego właściciela

  Sanok dostaje swoją wielką szansę - powiedziała premier Beata Szydło w Sanoku (Podkarpackie) podczas uroczystości podpisania umowy sprzedaży Autosanu SA. Firmę kupiło konsorcjum dwóch spółek PIT-Radwar i Huta Stalowa Wola; obie należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
 • Autosan jak Jelcz. Będzie zmiana profilu produkcji?

  Autosan jak Jelcz. Będzie zmiana profilu produkcji?

  Znane są już szczegóły nabycia przez konsorcjum PIT-Radwar i Huta Stalowa Wola (obie wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej) firmy Autosan.
 • Autosan uratowany. Znamy nowego właściciela

  Autosan uratowany. Znamy nowego właściciela

  Ostatni z pozostałych przy życiu wielkich motoryzacyjnych reliktów PRL - Autosan - ma jeszcze szansę uniknąć losu FSO czy Jelcza. Firma, która od dłuższego czasu borykała się z problemami finansowymi, znalazła wreszcie nabywcę!
 • Autosan zostanie sprzedany! Oferta zaakceptowana

  Autosan zostanie sprzedany! Oferta zaakceptowana

  Będąca w upadłości fabryka Autosan z Sanoka (Podkarpackie) będzie prawdopodobnie sprzedana. Jak poinformował syndyk Ludwik Noworolski, przyjął on jedną z ofert. "Teraz musi ją jeszcze zatwierdzić sędzia komisarz nadzorujący upadłość" - dodał.
 • Syndyk przyjął ofertę kupna fabryki Autosan

  Syndyk przyjął ofertę kupna fabryki Autosan

  - Będąca w upadłości fabryka Autosan z Sanoka (Podkarpackie) będzie prawdopodobnie sprzedana. Jak poinformował we wtorek syndyk Ludwik Noworolski, przyjął on jedną z ofert. "Teraz musi ją jeszcze zatwierdzić sędzia komisarz nadzorujący upadłość" - dodał.

Filmy - Autosan (2)