automatyczna skrzynia biegów

Artykuły - Automatyczna skrzynia biegów (17)

 • ​10 biegów? Gdzie jest granica absurdu?

  ​10 biegów? Gdzie jest granica absurdu?

  Producenci wszystkimi sposobami dążą do obniżenia zużycia paliwa, co jest wymuszane coraz ostrzejszymi normami emisji spalin.
 • Kto z urzędników ma najlepszy służbowy samochód?

  Kto z urzędników ma najlepszy służbowy samochód?

  Pojemność 2,8 l, 325-konny silnik turbo, napęd na cztery koła, automatyczna skrzynia biegów - takim autem za 200 tysięcy złotych jeździł na co dzień szef Inspekcji Transportu Drogowego Tomasz Połeć.
 • Szef ITD jeździ autem kupionym do ścigania piratów drogowych

  Szef ITD jeździ autem kupionym do ścigania piratów drogowych

  Inspekcja Transportu Drogowego kupiła 6 superszybkich samochodów do ścigania piratów drogowych. Wyposażone w fotoradary miały służyć poprawie bezpieczeństwa na autostradach, drogach ekspresowych oraz w miastach. Ale jak ustalił nasz reporter, co najmniej trzy z nich wożą kadrę kierowniczą inspekcji. Najszybszym autem jeździ na co dzień sam szef inspekcji Tomasz Połeć. Jego przyjemność prowadzenia auta z 300-konnym silnikiem, automatyczną skrzynią biegów i napędem na 4 koła kosztowała nas 200 tysięcy złotych.
 • Manual kontra automat. Który rodzaj skrzyń biegów wolisz?

  Manual kontra automat. Który rodzaj skrzyń biegów wolisz?

  Zwolenników automatycznych skrzyń biegów jest prawie tyle samo co ich przeciwników. Każda z tych grup ma swoje twarde argumenty...
 • Nowa mazda2!

  Nowa mazda2!

  Mazda2 - światowy samochód roku 2008 - przeszła facelifting i zostanie premierowo zaprezentowana w Paryżu.
 • Mazda kiyora

  Mazda kiyora

  Na zbliżającym się salonie w Tokio Mazda zaprezentuje nowe silniki i automatyczną skrzynię biegów.
 • Automatyczne czy manualne?

  Automatyczne czy manualne?

  Automatyczne skrzynie biegów to urządzenia wygodne w eksploatacji, jednak żeby służyły długo i bez problemów - należy odpowiednio o nie dbać.
 • 159 z automatem

  159 z automatem

  Alfa Romeo wkrótce wprowadzi do oferty model 159 z automatycznymi skrzyniami biegów. Do tej pory dostępne są tylko przekładnie manualne.
 • Prawo jazdy z kodem 78

  Prawo jazdy z kodem 78

  Bardzo żywą dyskusję wśród naszych Czytelników wywołała informacja Polskiej Agencji Prasowej o prawie jazdy na samochód wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. (TUTAJ Wasze komentarze na ten temat).
 • Voyager rocznik 2005

  Voyager rocznik 2005

  Chrysler zaprezentował najnowszą wersję swojego modelu Voyager. Samochód otrzymał nieco zmienioną stylizację nadwozia, nowe silniki, skrzynię biegów, a także poprawiono w nim standardy bezpieczeństwa podróżnych i komfortu jazdy. Nowy pojazd wejdzie do europejskiej sprzedaży na początku maja.

Filmy - Automatyczna skrzynia biegów (1)

 • Pomyliła biegi przy parkowaniu. Finał?

  Na początku wszystko szło dobrze. Nagle kierowca pomylił biegi i zamiast ruszyć do przodu, pojechał do tyłu. To, co zdarzyło się potem, jest trudne do uwierzenia. Kobieta, która siedziała za kierownicą przyznała, że niedawno kupiła samochód z automatyczną skrzynią biegów i jeszcze się do niego nie przyzwyczaiła.