autobus

Artykuły - Autobus (273)

Filmy - Autobus (19)

 • Autobus z filmu „Wszystko za życie” przetransportowany helikopterem ze względów bezpieczeństwa

  Wrak autobusu znanego z książki, a następnie z filmu „Wszystko za życie” został usunięty z Parku Narodowego Denali w USA 18 czerwca. Wszystko z powodu bezpieczeństwa. Miejsce, gdzie podróżnik Christopher McCandless zmarł z głodu w 1992 przyciągało wielu żądnych wrażeń turystów. Jeszcze w tym roku służby musiały ratować stamtąd 5 Włochów, a w 2019 roku utonęła kobieta, próbując dostać się do autobusu. Akcję z udziałem helikoptera udało się przeprowadzić z sukcesem. Rozważane są inne miejsca na stałą ekspozycję pamiątki.
 • Kierowca szkolnego autobusu zasłabł za kółkiem. Finał?

  O krok od tragedii w Granite Falls w amerykańskim stanie Minnesota. Kierowca autobusu szkolnego zasłabła za kółkiem i długo jechał pod prąd. Zaniepokojeni uczestnicy ruchu powiadomili policję. Funkcjonariusze ruszyli za rozpędzonym pojazdem, aby po kilku minutach go zatrzymać. Pomógł im w tym przypadkowy kierowca. 70-latek, który siedział za kółkiem szkolnego autobusu trafił do szpitala. (STORYFUL/x-news)
 • Groźna jazda pasażera na gapę. Nietypowy widok na drodze w Dublinie

  Trudno powiedzieć, co kierowało jednym z pasażerów transportu zbiorowego w Dublinie, który postanowił podróżować w bardzo niebezpieczny sposób. Chwycił klapy bagażnika autobusu piętrowego i przemierzał miejskie ulice "na winogrono". Nietypowa podróż została uwieczniona przez innych uczestników ruchu drogowego. (STORYFUL/x-news)
 • Złodziejska małpka ukradła kierowcy śniadanie

  Podczas wycieczki, do autobusu wpadła małpka, która stała się główną atrakcją. Ta przyszła jednak w zupełnie innym celu. Zobaczcie sami.