Film - auto

Artykuły - Auto (4)

 • Wybuchło auto Katie Holmes

  Wybuchło auto Katie Holmes

  Katie Holmes, która przebywa obecnie w Australii na planie filmu "Don't be afraid of the dark", podczas kręcenia jednej ze scen ledwo uszła z życiem.
 • Umyła auto dla roli

  Umyła auto dla roli

  Gwieździe Hollywood, Megan Fox, przyszło umyć luksusowe ferrari reżysera Michaela Baya, aby mogła dostać rolę w filmie "Transformers", stanowiącej przełomowy moment w jej karierze - twierdzi jeden z krytyków filmowych.
 • Prawie 2 mln dolarów za auto Bonda

  Prawie 2 mln dolarów za auto Bonda

  1,9 mln dolarów kosztował rozgrzewający krew w żyłach samochód Jamesa Bonda - Aston Martin DB5, bohater filmu "Goldfinger". W piątek, 20 stycznia, w Phoenix w stanie Arizona, odbyła się aukcja modeli samochodu Aston Martina, którymi agent 007 jeździł w trzech filmach. Tymczasem w najnowszym filmie o przygodach Bonda, po latach przerwy, agent znów zasiądzie za kierownicą Aston Martina.
 • Kosztowny James Bond

  Kosztowny James Bond

  Samochód, którym w przeboju "Śmierć nadejdzie jutro" jeździł Pierce Brosnan, wcielający się w Jamesa Bonda, został sprzedany na aukcji za rekordową sumę prawie 340 tysięcy dolarów! Luksusowe auto Aston Martin V12 Vanquish, kupił Peter Nelson, właściciel muzeum samochodów.