Gry - auto

Artykuły - Auto (267)

 • GTA V i L.A. Noire w przyszłym roku?

  GTA V i L.A. Noire w przyszłym roku?

  Tak sądzą analitycy z firmy badawczej Cowen. Według nich, w 2011 zagramy nie tylko w obiecaną już L.A. Noire, ale również w niezapowiedziane jeszcze GTA V.
 • Grand Theft Auto V: Hollywood?

  Grand Theft Auto V: Hollywood?

  W ostatnim czasie dochodziło do nas sporo plotek na temat piątej odsłony serii Grand Theft Auto. Teraz dochodzi ich do nas całe multum. Jedna z najnowszych jest całkiem ciekawa...
 • Bestsellery w Polsce

  Bestsellery w Polsce

  Wiele razy prosiliście nas o dane sprzedażowe z naszego polskiego podwórka. Postanowiliśmy spełnić te prośby - prezentujemy zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Polsce według sieci Empik.
 • Grand Theft Auto V z podtytułem Vice?

  Grand Theft Auto V z podtytułem Vice?

  Jeden z redaktorów serwisu Game Reactor otrzymał ciekawego maila od jednego z internautów... Dokładnie rzecz ujmując, użytkownik o nicku "mrblack" przekazał mu wiadomość, jaką otrzymał rzekomo od samego Rockstara.
 • Jazdy próbne nowym Mercedesem SLS AMG

  Jazdy próbne nowym Mercedesem SLS AMG

  Sony Computer Entertainment Europe i Mercedes-Benz oferują klientom możliwość przeprowadzenia jazdy próbnej nowym modelem Mercedes-Benz SLS AMG, jazdę wirtualną, za pośrednictwem gry Gran Turismo 5 na PlayStation3.
 • Grand Theft Auto V: Będzie na E3?

  Grand Theft Auto V: Będzie na E3?

  Tak przynajmniej sądzi Jesse Divinch, szef działu analiz agencji EEDAR, najbardziej cenionej w USA firmy doradczej, specjalizującej się współpracą z wydawcami gier. Wierzyć mu czy nie?
 • Dodatki do GTA IV trafią na PC i PS3!

  Dodatki do GTA IV trafią na PC i PS3!

  Stało się. Po wielu miesiącach spekulacji i plotek wyszło szydło z worka. Dodatki do Grand Theft Auto IV nie są już exclusivem Xboksa 360!
 • Grand Theft Auto na żywo

  Grand Theft Auto na żywo

  Mocno zdziwili się policjanci kiedy wpadli do domu 30-latka podejrzanego o kradzież samochodu. Podejrzany siedział przed telewizorem i grał w... no właśnie, w co?
 • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

  Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

  Dwa dodatki do GTA IV, sprzedawane dotąd wyłącznie w usłudze Xbox Live, oficjalnie były niedostępne dla Polaków - w naszym kraju bowiem Live nie funkcjonuje.
 • Xbox 360 w zestawie GTA IV

  Xbox 360 w zestawie GTA IV

  Firma Microsoft Polska zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty dwóch nowych zestawów promocyjnych z konsolą Xbox 360 Elite i 120 GB dyskiem twardym stworzonych z myślą o fanach serii Grand Theft Auto.