na drogach - auto

Artykuły - Auto (4)

 • Auto prawie utonęło w rowie. Zobacz film

  Auto prawie utonęło w rowie. Zobacz film

  Do rowu pełnego wody wpadł samochód jednego z warszawskich kierowców. Mężczyzna zaparkował pojazd na poboczu przy ulicy Łodygowej nie widząc, że pod cienką warstwą śniegu i lodu znajduje się głęboka dziura wypełniona wodą.
 • Kierowco odśnieżaj samochód!

  Kierowco odśnieżaj samochód!

  Jazda z czapą na dachu może kosztować. W związku z opadami śniegu pojazdy pokryte są sporą warstwą zmrożonego śniegu i lodu. Na kierujących ciąży obowiązek ich dokładnego odśnieżania. Pojazd musi być tak utrzymany, aby korzystanie z niego nie zagrażało bezpieczeństwu osób nim jadących oraz innym uczestnikom ruchu drogowego.
 • Potrącił, uciekł i zgłosił kradzież samochodu

  Potrącił, uciekł i zgłosił kradzież samochodu

  W czwartek (20.12) policjanci zatrzymali 24 latka, który w nocy na, przejściu dla pieszych, potrącił dwóch mężczyzn i zbiegł z miejsca zdarzenia. Kiedy przyszedł rano do komendy fałszywie zgłaszać kradzież samochodu, sam pogubił się w swoich zeznaniach i przyznał się do spowodowania wypadku. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
 • Śmiertelny wypadek we Frycowej

  Śmiertelny wypadek we Frycowej

  14.12 w miejscowości Frycowa doszło do tragicznego zderzenia dwóch pojazdów marki Audi i Ford, w wyniku czego, jeden z kierowców poniósł śmierć.