Motoryzacja - auto

Artykuły - Auto (1393)

 • Testujemy znane serwisy do sprawdzania historii pojazdu

  Testujemy znane serwisy do sprawdzania historii pojazdu

  Jakie jest opinia o autobaza.pl? Testujemy usługę historia pojazdu.
 • Praktyczny samochód do miasta - na jaki model postawić?

  Praktyczny samochód do miasta - na jaki model postawić?

  Jaki samochód miejski wybrać? Miasto stawia przed samochodem konkretne wyzwania. A kiedy pojazd ma dodatkowo pełnić funkcję auta rodzinnego, wymagania stają się jeszcze bardziej wyśrubowane. Coraz częściej za praktyczne auto rodzinne, które sprawdzi się w mieście są uznawane kompaktowe crossovery. Sprawdźmy, skąd bierze się ich rosnąca popularność i co mogą nam zaoferować. Sprawdzone auto dla rodzica
 • Czy warto postawić na opony niskoprofilowe?

  Czy warto postawić na opony niskoprofilowe?

  Wybierając opony do swojego auta mamy przed sobą ogrom marek, modeli i rozmiarów. Każdy samochód posiada pewien zakres rozmiarów opon, które są dla niego dedykowane. Niemniej jednak producenci pozostawiają w tym względzie pewną dowolność. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się opony o niskim profilu. Szczególnie w przypadku aut o charakterystyce sportowej. Warto zatem dowiedzieć się o nich nieco więcej.
 • Oceń swoje auto: Alfa Romeo

  Oceń swoje auto: Alfa Romeo

  Wracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. Po zebraniu ponad pięciu i pół tysiąca opinii dotyczących aut Opla, Renault, Forda, Toyoty, Daewoo, Fiata, Skody, Peugeota, Citroena i BMW przyszła kolej na Alfa Romeo.
 • Wygląda ohydnie. To najpiękniejsze auto świata?

  Wygląda ohydnie. To najpiękniejsze auto świata?

  Brytyjska firma ubezpieczeniowa Privilege zleciła uczelniom akademickim badanie mające obrazować stylistyczne gusta lokalnych klientów.
 • Oceń swoje auto: Toyota

  Oceń swoje auto: Toyota

  Kontynuujemy nasz cykl oceniania przez was, czytelników serwisu Motoryzacja, waszych samochodów. Teraz nadeszła kolej na markę japońską - Toyotę!
 • Oceń swoje auto: Audi

  Oceń swoje auto: Audi

  Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. Po zebraniu sześciu tysięcy opinii dotyczących aut m.in. Renault, Forda, Toyoty, Daewoo, Fiata, Skody, Peugeota, Citroena, BMW i Alfa Romeo dziś oceniamy Audi.
 • Oceń BMW i samochody innych marek

  Oceń BMW i samochody innych marek

  Samochody tej marki w naszym kraju "od zawsze" uznawane były za prestiżowe i stanowiły obiekt marzeń wielu Polaków.
 • Oceń swoje auto: Volkswagen

  Oceń swoje auto: Volkswagen

  Większość z was, czytelników serwisu Motoryzacja porusza się swoimi własnymi samochodami. Część z nich to auta leciwe, często sprowadzane do Polski, część - została kupiona jako nowa w salonie.
 • Jak kupować używany cz. 2

  Jak kupować używany cz. 2

  W poprzednim odcinku naszego poradnika podpowiadaliśmy jak w prosty sposób sprawdzić, czy auto ma wypadkową przeszłość. Tym razem skupimy się na ocenie mechanicznej kondycji pojazdu.