Fakty - auto

Artykuły - Auto (64)

 • Poznań: Zwłoki ze skradzionego auta nie zostały zbezczeszczone

  Poznań: Zwłoki ze skradzionego auta nie zostały zbezczeszczone

  włoki ze skradzionego w Niemczech auta nie zostały zbezczeszczone - wynika z oględzin przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Trwa przygotowanie ciał do transportu do Niemiec.
 • Kobieta wskoczyła na auto. Zaskoczony Ahmadineżad

  Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad znalazł się w dość niezwykłej sytuacji - kiedy pozdrawiał mieszkańców miasta Bandar Abbas ze swojego samochodu, na auto wskoczyła kobieta.
 • Izrael: Żołnierze zastrzelili rabina, bo nie zatrzymał auta

  Izraelscy żołnierze zastrzelili w piątek pod Hebronem rabina i ranili dwie inne osoby jadące wraz z nim samochodem. Do tragedii doszło po tym, jak kierowca nie zatrzymał auta do kontroli.
 • Krwawy zamach w Rosji, wiele ofiar

  Co najmniej 15 osób zginęło, a 114 zostało rannych w wyniku ataku terrorystycznego w centrum Władykaukazu, stolicy Osetii Północnej, republiki wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej. Stan 10 rannych jest bardzo ciężki.
 • Licytacja samochodu Kurskiego przełożona

  Licytacja samochodu Kurskiego przełożona

  Zaplanowana na dzisiaj licytacja auta Jacka Kurskiego (PiS) została odwołana. Kurski przegrał dwa procesy z "Gazetą Wyborczą", ta opublikowała przeprosiny w ramach "wykonania zastępczego". Koszty musi jednak pokryć sam Kurski - komornik zajął auto polityka na poczet długu.
 • USA: Podejrzane auto w Nowym Jorku

  USA: Podejrzane auto w Nowym Jorku

  Nowojorska policja ewakuowała w nocy z czwartku na piątek część mieszkańców jednego budynku i zablokowała ulice przy placu i stacji metra Union Square z powodu zaparkowanego tam podejrzanie wyglądającego samochodu. W aucie nie znaleziono jednak nic niebezpiecznego.
 • Znalazło się auto mecenas Agackiej-Indeckiej

  Znalazło się auto mecenas Agackiej-Indeckiej

  Policja odnalazła samochód prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Joanny Agackiej-Indeckiej, która zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem. Był zaparkowany na parkingu przy warszawskim hotelu Gromada.
 • Zakopali samochód, a potem chcieli go sprzedać

  Policjanci z Tarnowa zatrzymali trzech braci, którzy ukradli samochód, a następnie zakopali go na swojej działce. Rabusie wpadli, gdy na wiosnę postanowili odkopać auto i sprzedać je na części.
 • "Mogłem kupić kobietę za używane auto"

  "Mogłem kupić kobietę za używane auto"

  Na świecie żyje dziś więcej niewolników niż kiedykolwiek wcześniej w historii - mówi Benjamin Skinner, amerykański dziennikarz, autor książki "Zbrodnia. Twarzą w twarz ze współczesnym niewolnictwem". I zapewnia: - Ich tragedia rozgrywa się tuż obok. W Polsce też.
 • Co trzeba zrobić, żeby zarejestrować auto z Wysp?

  Co trzeba zrobić, żeby zarejestrować auto z Wysp?

  W Polsce nie ma definitywnego i jednoznacznego zakazu rejestracji pojazdów z kierownicą umieszczoną po prawej stronie i wyprodukowanego z myślą o ruchu lewostronnym, ale w każdym indywidualnym przypadku minister właściwy do spraw transportu powinien udzielić zgody - orzekł Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie.